1. Domov Brother
  2. O spoločnosti Brother
  3. Životné prostredie a udržateľnosť
  4. Cool Earth

Od začiatku nášho partnerstva ste nám pomohli: 

Two green trees icon

Zachránili sme viac ako 27 000 000 stromov

Green industrial factory icon

37 miliónov ton uskladneného uhlíka

Green icon of three users

Posilnili sme 7 komunít

Cool Earth school girls holding hands around a tree in the rainforest

 

Ako pomohli zákazníci spoločnosti Brother 

Keď nám vrátite toner alebo atramentovú kazetu Brother pomocou našej bezplatnej recyklačnej schémy, pomáhate chrániť dažďové pralesy. V rámci nášho systému recyklácie spoločnosť Brother spolupracuje s ocenenou charitatívnou organizáciou Cool Earth, ktorá sa spolu s domorodými komunitami snaží zastaviť odlesňovanie dažďových pralesov. Od začiatku nášho partnerstva v roku 2009 sme pomohli spoločenstvám prekvitať v najrozmanitejších a najnevyhnutnejších prostrediach našej planéty, čím sme chránili ekosystémy, ktoré skladovali viac ako 37 miliónov ton uhlíka. 

Táto práca je nevyhnutná pre budúcnosť našej planéty a sme nesmierne hrdí na to, že zákazníci spoločnosti Brother prispievajú k tomuto globálnemu úsiliu každý deň.

Zistiť viac o iniciatívach Cool Earth

Potrebujete recyklovať produkt Brother? Pomôžeme

Cool Earth director Matthew Owen smiling in an outdoor setting

Brother International Europe podporuje Cool Earth už viac ako desať rokov. Spoločne veríme, že ľudia sú riešením klimatickej krízy. Toto, okrem všetkých peňazí, je to, čo poháňa a inšpiruje zmenu a podpora spoločnosti Brother umožňuje nové budúcnosti nielen si predstaviť, ale aj uviesť do života. Nikdy nebol lepší čas na revolúciu v oblasti ochrany prírody a života. Sme hrdí na to, že to robíme na 70 000 hektároch dažďového pralesa s Brotherom po vašom boku. Spoločne bojujeme proti klimatickej kríze v jej základoch vďaka ľuďom, ktorí veria.

Matthew Owen, riaditeľ spoločnosti Cool Earth 

Zobrazenie celej časovej osi

Isao Noji Managing Director of Brother International Europe sat on a chair smiling

My v Brother sme veľmi hrdí na naše dlhodobé partnerstvo s Cool Earth. Naši zamestnanci aj zákazníci naďalej chránia životne dôležité dažďové pralesy a ich komunity v Peru a Papue-Novej Guinei prostredníctvom mnohých iniciatív, vrátane kvízu na získavanie finančných prostriedkov, ktorý sa koná dvakrát ročne a systému recyklácie tonerov.

Isao Noji, výkonný riaditeľ Brother International Europe

smiling_child

Cool Earth

S organizáciou Cool Earth spolupracujeme od roku 2009 a za ten čas sme pomohli zachrániť milióny stromov v niektorých najohrozenejších biotopoch na svete. Spolu môžeme urobiť ešte viac.

Podporte Cool Earth