1. Domov Brother
  2. Firemné Riešenia
  3. Zabezpečenie tlače

Toto je zabezpečenie Brother

Technológia prepájajúca dnešné pracovné prostredia prináša rôzne riziká pre všetky podnikateľské subjekty. Hardvér, služby a riešenia, ktoré poskytuje pracovné prostredie Brother, ponúkajú trojúrovňové zabezpečenie celej siete, zariadení a dokumentov, chrániac pred neoprávnenými užívateľmi a udržiavaním dôvernosti informácií.
Kontaktuje experta Brother

Zabezpečenie biznis tlače

Zabezpečená tlač je pre podnikanie kľúčová Prieskumná agentúra Quocirca na našom poslednom podujatí uviedla nasledovné:

Zdroj: Quocirca Print Security Landscape - v roku 2022 uskutočnila agentúra Quocirca štúdiu s 531 IT subjektami v USA, Veľkej Británii, Francúzsku a Nemecku.
Modrá ikon hlavy s mozgom

61 % majiteľov spoločností tvrdí, že je čoraz ťažšie udržať krok s výzvami a požiadavkami zabezpečenia tlače.

Modrá ikona upozorňujúceho trojuholníka

68 % organizácií uvádza za posledný rok stratu údajov súvisiacu s tlačou, vyhodnotenú v priemere na 631 915 libier za únik údajov.

Modrá ikona domu s osobou

67 % subjektov v sektore IT sa obáva bezpečnostného rizika domácej tlače.

Zabezpečenie ako štandard

V spoločnosti Brother kladieme zabezpečenie tlače na prvé miesto. Zavedením trojúrovňového zabezpečenia v rámci siete, zariadení a dokumentov s množstvom komplexných funkcií, sa k údajom dostane iba oprávnená osoba.

Tlačiareň v bubline, ikona hackera v bubline

Automatická detekcia prístupu

Mnohé z našich profesionálnych zariadení sú vybavené bezchybným softvérom na neustále monitorovanie a ochranu pred nabúraním neoprávnenými osobami.

Tlačiareň s dokumentom obklopeným bublinou

Verifikácia a autorizácia

Aby ste zaistili, že sa dokumenty nedostanú do nesprávnych rúk, ponúkame vám možnosť tlače so zadávaním PIN kódu a s identifikačnou kartou, ako aj funkciu Secure Function Lock, ktorá obmedzuje určité funkcie iba na konkrétnych používateľov.

Tlačiareň s farebnými kockami atramentu

Zabezpečené komunikačné protokoly

Pripojte a zdieľajte dôverné dokumenty pomocou koncového šifrovania a ovládania prístupu na základe pripojenia cez porty.

Vyžadujete pokročilejšie funkcie zabezpečenia tlače?

Ponúkame tiež množstvo pokročilých bezpečnostných možností, ktoré vám pomôžu chrániť vaše podnikanie a zvýšiť bezpečnosť tlače.

Muž vedľa tlačiarne v kancelárii

Secure Print+

Jednoduchý a efektívny systém zabezpečenej tlače dôverných dokumentov bez inštalácie ďalšieho softvéru. Odošlite zadania tlače na konkrétnu tlačiareň a tá dokument vytlačí až po overení na zariadení prostredníctvom platného PIN kódu alebo NFC karty.

Zistiť viac o Secure Print+
Žena pri tlačiarňach, muž a žena sedia na stoličkách

Pokročilé zabezpečenie tlače

Jednoduché a bezpečné riešenie tlače Pull Printing vám umožní tlačiť z akéhokoľvek zariadenia v rámci siete. Dokumenty môžete vytlačiť na akejkoľvek tlačiarni v rámci siete, po overení pomocou PIN kódu alebo NFC karty. Ide o pohodlné a jednoduché použitie, chrániace vaše dokumenty a zabraňujúce tlačovým frontám.

Zistiť viac o Secure Print Advanced
Zoradenie podlahových tlačiarní s ikonami cloud, nastaveníi zámok

Bezproblémová integrácia

Zjednodušenie podnikania s kompatibilnými softvérovými riešeniami.

Voľbou našich riešení získate množstvo partnerstiev a odborných znalostí, vďaka ktorým bude bezproblémová tlač bežnou súčasťou vášho podnikania. Naše prispôsobiteľné a na mieru upravené softvérové riešenia vám prinášajú to najlepšie zo sveta tlače. Patria medzi ne:

 
  • Kofax ControlSuite
  • PaperCut
  • Everyone Print

Zistite viac o softvérových partneroch spoločnosti Brother

Máte záujem o naše bezpečné biznis tlačiarne?