1. Domov Brother
  2. Firemné Riešenia
  3. Riešenia na mieru
  4. Objednanie spotrebného materiálu
  Tri ikony na dotykovej obrazovke modelu MFC-L6800

Ľahká objednávka spotrebného materiálu

Objednávku náhradných tonerových kaziet pre vašu tlačiareň je možné vykonať rýchlo a efektívne pomocou služby Brother Objednávka náplní.

Táto služba umožňuje objednať správne tonerové kazety podľa potreby. Stačí stlačiť ikonu „Služby“ na domovskej obrazovke tlačiarne a zvoliť „Objednať náplne“.

Aký úžitok máte z priamej objednávky tonerov?

Hodiny ikona

Vyššia efektivita

Objednajte spotrebný materiál až keď dochádza.

Boxy ikona

Úspora miesta

Eliminujte potrebu úložného priestoru.

Podanie rúk ikona

Centralizovaná podpora

Zjednodušte svoju IT podporu tým, že budete mať všetko pod jednou strechou.

Objednávka náplní v 3 jednoduchých krokoch

Dotykový displej multifunkčnej tlačiarne Brother s tromi ikonami

1. Zvoľte "Objednať náplne"

Dotykový displej multifunkčnej tlačiarne Brother s číslom na obrazovke

2. Zadajte požadované množstvo

Dotykový displej na multifunkčnej tlačiarni Brother s kompletnou správou

3. Požiadavka odoslaná poskytovateľovi služby

Často kladené otázky

Objednávka spotrebného materiálu predstavuje časovo a nákladovo efektívny spôsob, ako vám správcovia systému alebo servisní partneri môžu poskytnúť originálny spotrebný materiál Brother. Objednávky sa uskutočňujú priamo z ponuky zariadenia Brother pripojeného k sieti. Takéto požiadavky sa potom pošlú e-mailom správcovi systému alebo preferovanému servisnému partnerovi.

Ak si nie ste istí kvalifikačnými kritériami alebo kompatibilitou, odporúčame vám, aby ste najskôr kontaktovali svojho dodávateľa alebo kanceláriu Brother.

Ak využívate riešenia tlače Brother a program plne spravovaných tlačových služieb nespĺňa vaše presné požiadavky, potom je služba „Objednanie náplní“ možnosťou, ako zefektívniť dodávku originálneho spotrebného materiálu Brother.
Objednávka spotrebného materiálu bude fungovať iba s kompatibilnými zariadeniami, aktivovanými pomocou tejto funkcie. Na aktiváciu služieb Brother Services, ktoré sú k dispozícii pre nasledujúce zariadenie, je potrebný licenčný kľúč: DCP-L5500DN, MFC-L5700DN, MFC-L5750DW, DCP-L6600DW, MFC-L6800DW, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW, MFC-L6900DWT, DCP-L8410CDW, MFC-L8690CDW, MFC-L8900CDW, MFC-L9570CDW, MFC-L9570CDWT.

Nie je potrebný žiadny ďalší hardvér. Len čo sú potrebné informácie o predajcovi predprogramované do zariadenia, služba Objednanie náplní je nastavená.

Áno. Môžete nastaviť ochranu PIN kódom, aby ste zabránili zneužitiu. E-mailové žiadosti odoslané vášmu správcovi alebo servisnému partnerovi sa odosielajú bezpečne pomocou protokolu SSL alebo TLS.

Ikona služby „Objednanie náplní“ je pridaná do ponuky služieb na domovskej obrazovke zariadenia. Množstvo spotrebného materiálu je možné určiť na ovládacom paneli zariadenia.

Náš bezplatný nástroj na správu softvérových licencií Brother je najlepším spôsobom, ako aktivovať funkcie všetkých zakúpených služieb alebo riešení. Ak chcete aktivovať službu Objednanie náplní, odošlite platný licenčný súbor na cieľové zariadenie. Viac informácií nájdete tu

Zobraziť Pravidlá a podmienky.

Vaše informácie budú spracované v súlade s našimi Zásadami ochrany osobných údajov