1. Domov Brother
  2. Firemné Riešenia
  3. Riešenia na mieru
  4. Vzdialený panel
Žena sedí na pohovke s notebookom

Vzdialená správa v reálnom čase

Biznis modely Brother majú riešenie vzdialeného panelu, ktoré umožňuje vášmu oddeleniu IT alebo poskytovateľovi IT služieb vzdialene riešiť problémy s tlačovými zariadeniami. Ovládací panel tlačového zariadenia je možné ovládať na diaľku z pohodlia stolného počítača vašich poskytovateľov IT.

Vzdialený panel pracuje v reálnom čase a ponúka kompletné interaktívne rozhranie pre vaše tlačové zariadenie. Váš poskytovateľ IT môže získať prístup k celej funkcii vašej tlačiarne, vrátane režimu údržby, aby rýchlo diagnostikoval a vyriešil všetky problémy a umožnil zmenu nastavení, akoby fyzicky stáli pri tlačiarni.

Aký úžitok prináša Vzdialený panel?

Hodiny ikona

Úspora času

Rýchlo a ľahko vyriešte všetky problémy s tlačiarňami bez toho, aby ste čakali na príchod technika do kancelárie.

Podanie rúk ikona

Centralizovaná podpora

Zjednodušte svoju IT podporu tým, že budete mať všetko pod jednou strechou.

Zámok ikona

Zabezpečenie

Údaje vášho tlačového zariadenia sú zdieľané prostredníctvom zabezpečeného komunikačného kanála, ktorý zaisťuje šifrovanie vašich informácií.

Často kladené otázky

Vzdialený panel poskytuje časovo a nákladovo efektívny spôsob pochopenia servisných a diagnostických požiadaviek pomocou Web Based Management.

Pokiaľ si nie st istí kvalifikačnými kritériami alebo kompatibilitou, doporučujeme vám, aby ste sa obrátili na svojho systémového partnera alebo na kanceláriu Brother.

Pokiaľ je Brother vašou existujúcou alebo preferovanou tlačovou voľbou, Vzdialený panel poskytuje možnosť zefektívniť diagnostiku pre skrátenie prestojov zariadenia. Toto riešenie je možné využiť aj pre účely školení a predvádzacích akcií.

Vzdialený panel bude fungovať iba s kompatibilnými zariadeniami, aktivovanými pomocou tejto funkcie. Na aktiváciu služieb Brother Services, ktoré sú k dispozícii pre nasledujúce zariadenia, je potrebný licenčný kľúč: DCP-L5500DN, MFC-L5700DN, MFC-L5750DW, DCP-L6600DW, MFC-L6800DW, MFC-L6800DWT, MFC-L6900DW, MFC-L6900DWT, DCP-L8410CDW, MFC-L8690CDW, MFC-L8900CDW, MFC-L9570CDW, MFC-L9570CDWT. 

Na zjednodušenie používania Vzdialeného panela je potrebné riešenie prístupu na vzdialenú plochu.

Áno. Virtuálna reprezentácia dotykovej obrazovky LCD stroja je riadená virtuálne vo webovom prehliadači zo vzdialeného umiestnenia pomocou šifrovanej komunikácie SSL, akonáhle je autentifikácia používateľom poskytnutá priamo z fyzického ovládacieho panela zariadenia.

Keď užívateľ prijme Vzdialený panel, IT technik potom môže pristupovať ku všetkým funkciám dotykovej LCD obrazovky a tlačidiel panela spolu s režimami údržby.

Náš bezplatný nástroj na správu softvérových licencií Brother je najlepší spôsob, ako aktivovať funkcie všetkých zakúpených služieb alebo riešení. Ak chcete aktivovať riešenie Vzdialený panel, odošlite platný licenčný súbor na cieľový počítač. Viac informácií nájdete tu.


Máte záujem o Vzdialený panel a chceli by ste sa dozvedieť viac? Vyplňte nasledujúci formulár a naši odborníci sa s vami spoja a pomôžu vám s prípadnými otázkami.

Zobraziť naše Pravidlá a podmienky.

Vaše informácie budú spracované v súlade s našimi Zásadami ochrany osobných údajov.