1. Domov
  2. O spoločnosti Brother

Viac o spoločnosti Brother

Pomáhame Vám napĺňať Vaše ambície

Ako člen nadnárodnej skupiny Brother, Brother SK pomáha viac ako 50 rokov firmám pracovať efektívnejšie.

Na Vašej strane, na každom kroku

Od nášho univerzálneho a rozsiahleho radu tlačiarní, skenerov a tlačiarní štítkov, až po naše webové konferencie a ďalšie firemné riešenia, ktoré pomáhajú prispôsobovať Vaše technológie tak, aby vyhovovali potrebám Vašej firmy, sa spoločnosť Brother vždy snaží ponúknuť svojim zákazníkom ešte viac.

V priebehu posledných 50 rokov sme dôsledne kráčali cestou nových inovácií: v roku 1971 prví vysokorýchlostná ihličková tlačiareň na svete, v roku 2004 nejtenšia samostatná mobilná tlačiareň na svete, a takisto nedávno - prvý stolný skener s integrovaným bezdrôtovým pripojením.

 

 

 

Zobraziť produkty

Naša história

K založeniu spoločnosti došlo pred viac ako 100 rokmi v japonskej Nagoji, prvá európska centrála Brother bola zriadená v Írsku v roku 1958. V tomto čase spoločnosť Brother vyrábala celý rad produktov, od písacích strojov až po motocykle!

V roku 1968 sme prevzali továreň na šijacie stroje Jones, a tak sa novým domovom Brother Europe stal Manchester. Do dnešného dňa stále vyrábame šijacie stroje, ktoré nás preslávili, rovnako ako celý rad špičkových kancelárskych technológií a zákazníckych riešení.

 

Čítať viac