1. Domov Brother
 2. Brother pre domácnosť
 3. Organizácia vašej domácnosti
Tri krabice, zakladače a rastlina uložené na polici

Zjednodušte si organizáciu vášho domova

Ponúkame vám zariadenia na tlač papierových priľnavých a laminovaných štítkov, ktoré vám pomôžu uľahčiť každodenný život v domácnosti.

 • Široká ponuka štítkov rôznych farieb a šírok - upravte si štítky na vyjadrenie špecifickej značky alebo farebné odlíšene zložiek a zakladačov
 • Zjednodušenie administratívnych procesov - identifikujte rýchlo obsah zložiek, úložných boxov a regálov
 • Odolnosť a trvácnosť - naše laminované štítky sú vyrobené tak, aby vydržali. Môžete si preto byť istí, že vám budú slúžiť, kým ich budete potrebovať
 • Prenosné zariadenia - malé a ľahko prenosné modely s jednoduchým pripojením
 • Tlačiarne štítkov s možnosťou pripojenia na PC alebo smartfón - so softvérom na úpravu štítkov a šablónami pre rôzne aplikácie v domácnosti 
 • Záruka - na všetky produkty označovania

Prezrite si riešenia domáceho značenia

Usporiadajte si svoju domácnosť, miestnosť po miestnosti

Uprataná domácnosť vytvára šťastný domov

Každodenná rutina

Uľahčenie každodenného života

Žltá polokošela s menovkou nalepenou z vnútornej strany

Návrat do školy

Náš prenosný štítkovač so zabudovanou jednotkou odstrihu je perfektným nástrojom na organizáciu a prípravu na školský rok. Vďaka rôznorodým typom písma, symbolom a používateľsky prívetivému dizajnu môžete vytvárať personalizované štítky na všetky školské potreby vašich detí, aby ich ľahšie našli a nestratili. Štítky je možné aplikovať na:

 • Uniformy a úbory
 • Poznámkové bloky, zakladače, ceruzky a kalkulačky
 • Obedáre a fľaše na vodu

Model Brother PT-H107B umožňuje tiež vytvárať ľahko čitateľné schémy a grafy. Tlačte štítky v rôznych farbách na kategorizáciu položiek alebo rozlíšenie úloh.

Vďaka týmto možnostiam je príprava do školy nesmierne jednoduchá.

Prenosná tlačiareň štítkov Brother detailne

Outdoorové aktivity a športové vybavenie

Buďte pripravení do podmienok exteriéru

Dva štítky s vodeodolným popisom ponorené do vody

Pripravení na čokoľvek

Tlačiarne štítkov Brother P-touch a ich odolné štítky sú ideálnym riešením do exteriérových podmienok. Či si už zostavujete kempingové alebo športové vybavenie, vyznačujete turistický chodník alebo označujete balíček prežitia, štítky P-touch odolajú exteriérovým živlom.

Kempovanie, školské výlety a športové vybavenie: Štítky P-touch sú ideálnym riešením na identifikáciu akéhokoľvek druhu športového vybavenia, ako aj kempingových potrieb, ako sú stany a spacie vaky, takže ich rýchlo rozložíte aj zbalíte.

Turistika: Použite štítky P-touch na organizáciu lekárničiek, potravinových zásob a na identifikáciu fliaš s vodou. Štítky sú dostupné v reflexných farbách, ideálnych pre núdzové situácie.

Prenosné tlačiarne štítkov P-touch umožňujú tlač na cestách, vďaka čomu budete pripravení na akékoľvek dobrodružstvo. Ak očakávate prostredie s extrémnymi teplotami, vlhkosťou alebo hrubú manipuláciu s batožinou, môžete sa spoľahnúť na odolné a trvácne štítky P-touch od spoločnosti Brother.

Prezrite si tlačiarne štítkov P-touch Objavte odolné TZe pásky do zariadení P-touch

Objavte Brother pre domácnosť