1. Domov Brother
  2. Spotrebný materiál a príslušenstvo
  3. Štítky a etikety
Vzorkovník pások Brother

Laminované TZe pásky

Laminované pásky TZe boli špeciálne navrhnuté pre tlačiarne radu P-touch a boli prísne testované, aby odolali aj tým najhorším podmienkam. S vynikajúcou odolnosťou voči vode, oderu, chemikáliám a extrémnym teplotám vás nikdy nesklamú. V ponuke je vyše 60 variácií šírok a farieb, vrátane silne priľnavých a bezpečnostných pások.

Zobraziť modely P-touch

Typy pások

Silne priľnavé pásky sú ideálne do náročných prostredí

Silne priľnavá

Ideálne do náročných prostredí, o 50% vyššia priľnavosť.

Flexibilné ID pásky sú špeciálne vyvinuté tak, aby ovinovanie okolo kábla bolo bezpečné a jednoduché

Flexibilná ID

Vyvinutá špeciálne pre ovinovanie káblov.

Zmršťovacie bužírky na označovanie káblov

Teplom zmršťovacie bužírky

Pre bezpečné označovanie káblov.

Bezpečnostné laminované pásky

Bezpečnostné laminované

Perforovaná páska pre indikáciu odlepovania.

Odolné TZe pásky a štítky

Laminované pásky TZe od spoločnosti Brother sú k dispozícii v mnohých farbách, veľkostiach a materiáloch pre rôzne aplikácie označovania. Vďaka laminovanej vrstve je text chránený pred extrémnymi teplotami, chemikáliami, vlhkosťou, UV / slnečným žiarením a oderu. Štítky môžu byť použité v interiéri aj exteriéri mnoho rokov.

Overte si originálny spotrebný materiál Brother

DK štítky sú dostupné v rôznych veľkostiach

Papierové odlepiteľné štítky

Špeciálne navrhnuté pásky pre rad tlačiarní QL, ktoré prinášajú výraznú úsporu nákladov a času, pretože nie je potrebné vymieňať typy pások kôli rôznym rozmerom štítkov tlačených za sebou.

Štítky môžu byť narezané na zvolenú veľkosť, čo znamená, že je možné jednoducho vytlačiť štítok až do dĺžky 1 metra. K dispozícii je tiež široká škála pások s určitými veľkosťami štítkov. Pre spoločnosť Brother je jedinečná aj možnosť tlačiť v červenej* a čiernej farbe, čo prispieva k vytvoreniu dodatočného štandardu pre špeciálne typy štítkov.

Rad tlačiarní QL

*dvojfarebná tlač iba s modelom DK22251

Vytvorte si štítok podľa vlastných potrieb

Papierové samolepiace štítky spoločnosti Brother poskytujú efektívny spôsob vytvárania adries a adresných štítkov. Sú tiež ideálne pre identifikáciu súborov, priečinkov, skriniek a políc.

Štítky môžu byť tlačené na pásky šírky 62 až 102 mm a môžu byť narezané podľa konkrétnych požiadaviek. K dispozícii je tiež široká škála predsekaných veľkostí štítkov na páske.

Brother logo

Kúp originálny spotrebný materiál Brother