Contact Us Icons

Kontaktujte nás a zistite ako môžu naše riešenia pomôcť Vášmu podnikaniu

Pomôžeme Vám nájsť riešenie...

Najlepší spôsob ako tlačiť z iOS je využiť integrovaný ovládač Apple AirPrint. Vzhľadom na to, že je súčasťou operačného systému, je zdarma a nemusíte se starať o žadnu ďalšiu inštaláciu.

iPrint&Scan je bezplatná aplikácia spoločnosti Brother, ktorá umožňuje jednoduchú tlač a skenovanie z/do Vášho zariadenia na platformách Apple a Android. V bezdrôtovej sieti sa automaticky vyhľadá kompatibilné zariadenia Brother. Môžete tak posielať úlohy na tlač a nahrávať skeny do cloudu jednoducho zo svoho mobilu.

iPrint&Scan je bezplatná aplikácia spoločnosti Brother, ktorá alternatívne umožňuje jednoduchú tlač a skenovanie z/do Vášho zariadenia na platforme Android. Ak primárne používate zariadenie so systémom Android 5.0 alebo novším, jednoduchšie a rychlejšie je použiť bezplatný Brother Print Service Plugin.

Áno, s Google Cloud Print. Akákoľvek online tlačiareň, ktorá je registrovaná v účte Google, môže prijímať úlohy tlače z ľubovoľného zariadenia, ktoré používa prehliadač Chrome, alebo operačný systém Android, nezávisle na tom kde sa užívateľ práve nachádza.

Áno. Web Connect umožňuje pripojiť skener alebo multifunkčné zariadenie Brother priamo do Vašej obľúbenej služby cloudového úložiska tretej strany. Súbory je možné nahrávať okamžite, bez nutnosti použitia PC, alebo opačne môžete prechádzať súbory pomocou ovládacieho panelu na tlačiarni a potom ich vytlačiť.

Woman and man in the office near the printer

Brother na Vašej strane

V spoločnosti Brother chápeme, že každé podnikanie je iné. To je dôvod, prečo sa usilujeme o rozvoj špičkových riešení pre mobilné a cloudové systémy, ktoré Vám umožnia pracovať najvyhovujúcejším spôsobom. Spoločnosť Brother ponúka:

  • Oceňovanú technológiu
  • Širokú škálu riešení
  • Cenovo efektívne riešenie

Labelled folders on a desk

Informačné zdroje

Prehliadnite si naše rozbory, príručky, inštruktážne videá a produktové letáky

Saznajte više