1. Domov Brother
  2. Firemné Riešenia
  3. Riešenia na mieru
  4. Dotyková obrazovka s používateľským nastavením

Prispôsobená dotyková obrazovka

Pre mnohé firmy je skenovanie dokumentov do ich existujúcich pracovných postupov komplikovaná cesta. Veľa času môžete stráviť manuálnym skenovaním jednotlivých stránok, čím sa znižuje produktivita a zvyšuje riziko straty dokumentov.

Pomocou vlastného používateľského rozhrania od spoločnosti Brother môžete teraz prispôsobiť funkčné tlačidlá a skratky dotykovej obrazovky presne tak, ako potrebujete.

  • Plne prispôsobte vizuálne usporiadanie
  • Pridajte si vlastné pozadie a ikony
  • Vytvorte pracovné postupy na mieru vrátane personalizovaných cieľov skenovania

Ako môže používateľské rozhranie priniesť prospech


Cogs

Bezproblémová integrácia

Prispôsobte dotykovú obrazovku tak, aby zodpovedala spôsobu, akým pracujete. Postupy krokov pracovných postupov môžu byť optimalizované pre lepšiu produktivitu, zníženie zásahu a všeobecne jednoduché použitie.

Person

Efektívny pracovný postup

Znížte potrebu zaškolenia zamestnancov a minimalizujte príležitosti na chyby pomocou skenovania na mieru, jediným stlačením. Môžete tiež zvýrazniť povedomie spoločnosti pridaním firemného loga.

Clipboard with tick

V súlade so štandardmi a predpismi

Či už je to obmedzenie prístupu používateľov odstránením určitých funkcií, alebo jednoduchým dodržiavaním predpisov, môžete ľahko prispôsobiť svoje tlačiarne a skenery tak, aby ste robili to, čo potrebujete.

Integrujte pracovné postupy tak, aby vyhovovali potrebám podnikania

Vzdelávanie

Dôverné školské dokumenty je možné chrániť obmedzením možností skenovania. Pomocou skenovania na mieru na mieru na predkonfigurované systémy na zaznamenávanie študentov môžete skenovať dokumenty priamo na požadované miesto v sieti.

Legislatíva

Štandardné ikony je možné nahradiť často používanými funkciami na zjednodušenie opakovaných procesov. Profily je možné pridať pre každého partnera vo firme, s cieľmi pre skenovanie vrátane e-mailu, siete, USB a cloudu.

Zdravotníctvo

Dôkaz o totožnosti pacienta možno bezpečne zachytiť jedným stlačením tlačidla, čo umožňuje splniť právne predpisy pre spracovanie zdravotných záznamov. Dôverné informácie o pacientoch je možné rýchlo a efektívne skenovať do špeciálnych sieťových priečinkov.

Maloobchod

Registračné formuláre zákazníkov pre vernostné schémy je možné okamžite pridať do centrálnej databázy. Pri skenovaní jedným dotykom je potrebný minimálny výcvik zamestnancov.

Finančníctvo

Aplikácie na hypotéky a úvery je možné uložiť a zdieľať s centrálou na rýchle a bezpečné spracovanie. Často používané prehľadávacie sieťové priečinky a e-maily môžu byť nastavené ako skenovanie jedným dotykom, čím sa znižujú možnosti ľudskej chyby.

Verejná správa

Formuláre žiadostí a dôverné informácie je možné s manažérmi rýchlo a bezpečne zdieľať na schválenie. Profily je možné vytvoriť pre konkrétne oddelenia so špecializovanými cieľmi skenovania, vrátane sieťových priečinkov, e-mailov a USB.

Ako nastaviť dotykovú obrazovku

Medical_touchscreen

Vytvorte pracovné postupy

Acme_touchscreen

Prispôsobte dotykovú obrazovku

Legal_touchscreen

Pridajte profilové obrázky

Často kladené otázky


Vlastné používateľské rozhranie umožňuje rýchly a jednoduchý návrh osobných a firemných domácich obrazoviek pre vybrané stroje Brother s farebnou dotykovou obrazovkou. Akonáhle je navrhnuté riešenie na mieru, môže byť automaticky aplikované na domáce obrazovky viacerých zariadení Brother v sieti.

Pre ďalšie informácie vám odporúčame, aby ste sa spojili so svojím partnerom alebo s kanceláriou Brother.

Vlastné používateľské rozhranie bude pracovať len s počítačmi, ktoré boli aktivované pomocou tejto špeciálnej funkcie. Vlastné používateľské rozhranie vyžaduje vybrané modely skenerov s WiFi, ADS-2800W, ADS-3600W a multifunkčných tlačiarní vrátane: DCP-L5500DN, DCP-L6600DW, L5700DN, MFC-6800DW, MFC-6800DW, MFC-6900DW, MFC -L8900CDW, MFC-L9570CDW, MFC-L8690CDW, DCP-L8410CDW.

Môžete pridať hlavný obrázok na pozadí a nové tlačidlá domovskej obrazovky, aby ste zjednodušili pracovné postupy, alebo ich odstrániť, aby ste splnili jedinečné regulačné požiadavky.

Farby písma a pomenovanie tlačidiel domovskej obrazovky. Prístup k rôznym nastaveniam, ako je prístup k funkciám skratiek a nastaveniam správy, ktoré je možné prepnúť do skrytých funkcií. Jednotlivé domáce obrazovky je možné odstrániť alebo pridať.
Obrázky na pozadí a tlačidlá domácej obrazovky je možné pridať v súboroch typu .png, .jpg alebo .bmp. Obrázky sú automaticky rozdelené tak, aby umožňovali jednoduché nastavenie a konfiguráciu.
Klientský OS - Windows 7®, Windows 8.1®, Windows® 10
Serverový OS - Windows Server® 2008 R2, Windows Server® 2012, Windows Server® 2012 R2, Windows Server® 2016
Voľne dostupný nástroj Brother Software License Management Tool je ideálnay na aktiváciu zakúpených riešení Brother. Bližšie informácií nájdete tu.

Máte záujem o náš vlastný softvér pre používateľské rozhranie) a chcete sa dozvedieť viac? Vyplňte vyššie uvedený formulár a naši odborníci vás budú kontaktovať a pomôžu s prípadnými otázkami.

Pozrite naše Pravidlá a podmienky. Vaše informácie budú spracované v súlade s našimi zásadami ochrany osobných údajov.