1. Domov Brother
  2. Skenery dokumentov
Žena v kancelárii pracujúca so skenerom dokumentov

Prečo si vybrať skener dokumentov Brother?

Keď potrebujete digitalizovať svoje papierové archívy, potrebujete spoľahlivý a ľahko použiteľný skener dokumentov, ktorý vám za peniaze poskytne najlepšiu hodnotu.

Riešenia skenovania spoločnosti Brother, ktoré vychádzajú z našej filozofie "At your side", kombinujú výkonnú technológiu so štandardným bezplatným softvérom. Skenery Brother zaručujú, že vaše skenované dokumenty budú snímané presne stránka po stránke.

  • Skenujte dokumenty formátu A4, fotografie, ID karty a iné
  • Spoľahlivá a ľahko použiteľná technológia
  • Ocenení a uznávaní v odvetví

Brother ADS-2700W v prevádzke

Inteligentné spracovanie skenovaného obrázka pre efektívnu správu dokumentov

Skenery Brother pomáhajú zefektívniť správu dokumentov. Naša technológia automatického podávania dokumentov (ADF) ponúka možnosť skenovania viarech dokumentov naraz, či už ide o hrubé zmluvy formátu A4 alebo dokonca plastové kartičky, ako napríklad vodičské preukazy.  

Vďaka funkciám, ako je optické rozpoznávanie znakov (OCR), ktoré premení naskenované dokumenty na upraviteľné súbory a softvér na odstránenie nežiaducich stôp po dierovaní, sa naše skenery postarajú o to, aby vaše digitálne verzie neboli len zálohami – sú pripravené na to, aby boli uložené vo vašich systémoch a zjednodušili vašu prácu. 

 

Neviete, ktorý skener dokumentov si vybrať? Preskúmajte celý náš sortiment