1. Domov Brother
  2. O spoločnosti Brother
  3. Životné prostredie a udržateľnosť
  4. Udržateľnosť a spoločenská zodpovednosť

Náš záväzok voči cieľom OSN v oblasti udržateľného rozvoja 

 

Aké sú ciele udržateľného rozvoja (SDGs)

V roku 2015 prijalo všetkých 193 členských štátov OSN 17 cieľov trvalo udržateľného rozvoja, ktorých cieľom je urobiť svet "prosperujúcejším, inkluzívnejším, udržateľnejším a odolnejším". Tieto ciele sa zameriavajú na rôzne oblasti, od chudoby až po obehové hospodárstvo.

Spoločnosť Brother sa zameriava na 9 z týchto cieľov, ktoré sú pre naše podnikanie najdôležitejšie, čím zabezpečuje, že prispievame k udržateľnejšej spoločnosti.

Pozrite si naše video a zistite, ako spoločnosť Brother dosiahne tieto ciele udržateľného rozvoja.

Potrebujete recyklovať produkt Brother? 

A globe with a recycling icon in the middle and a city landscape round it on a green background

Brother a obehové hospodárstvo

Používaním produktov Brother môžete chrániť našu planétu. Je to preto, že v spoločnosti Brother sa snažíme o obehové hospodárstvo, v rámci ktorého naše výrobky servisujeme, opravujeme a nakoniec recyklujeme, nie len vymieňame. Prostredníctvom obehového hospodárstva sa spoločnosť Brother snaží vytvárať odolnejšie a trvácnejšie produkty, ktoré pomôžu na ceste k udržateľnosti. Od recyklácie tonerov až po opravu strojov, usilovne sa snažíme znížiť náš vplyv na životné prostredie.

Získajte informácie o obehovom hospodárstve

Global-responsibility

Globálna spoločenská zodpovednosť

La fel ca și în Europa, ne străduim să ne asigurăm că Brother este durabil și la nivel global, inclusiv de-a lungul lanțului nostru de aprovizionare. În consecință, Brother a aderat la Pactul global al ONU și a fost evaluat independent de EcoVadis.

Objavte CSR