Brother TN821XXLY

Originálna tonerová kazeta s extra vysokou výťažnosťou - žltá

Vytlačí až 12 000 strán v súlade s normou ISO/IEC 19798

TN821XXLY Vysokokvalitná originálna tonerová kazeta s extra vysokou výťažnosťou - žltá

Originálne tonerové kazety Brother ssú dôkladne testované.

Detaily produktu

spotrebný materiál Brother TN821XXLY

Používaním originálnej tonerovej kazety Brother TN821XXLY s extra vysokou výťažnosťou zaistíte správny chod vašej tlačiarne.

Hlavné vlastnosti

  • Vytlačí až 12 000 strán v súlade s normou ISO/IEC 19798
  • TN821XXLY Vysokokvalitná originálna tonerová kazeta s extra vysokou výťažnosťou - žltá
  • Originálne tonerové kazety Brother ssú dôkladne testované.
  • Používaním originálnej tonerovej kazety Brother TN821XXLY s extra vysokou výťažnosťou zaistíte správny chod vašej tlačiarne.

Popis

Originálna tonerová kazeta TN821XXLY s extra vysokou výťažnosťou (žltá) vytvára ostré výtlačky, zakaždým.  

Je navrhnutá tak, aby výtlačky dosahovali dlhodobo vysokú kvalitu, nerozmazávali sa, ani nevybledli. Kazeta je skonštruovaná s ohľadom na čo najjednoduchšiu výmenu a je kompatibilná s vybranými tlačiarňami Brother. 

Spoločnosť Brother zvažuje vplyv na životné prostredie v každej fáze životného cyklu tonerovej kazety, a znižuje množstvo odpadu na skládkach. Všetok náš hardvér a tonerové kazety sú vyrobené tak, aby čo najmenej ovplyvňovali životné prostredie. 
 
Originálna tonerová kazeta Brother TN821XXLY 

Viac o tomto produkte...

 
žena držiaca stoh papiera

Vyššia úspora pri veľkokapacitnej tlači

Tonerové kazety s vysokou výťažnosťou obsahujú viac tonerového prachu, vďaka čomu poskytujú viac výtlačkov pri nižších nákladoch na stránku. Zároveň šetria čas znížením frekvencie výmeny kaziet.

dokument vytlačený na Brother tlačiarni, laptop, tlačiareň Brother

Kvalita a spoľahlivosť

Veľkolepé farby sú vytvorené pomocou technológie Brother „Innobbella“, ktorá pridáva živosť vašim fotografiám. Atrament Brother Innobella obsahuje starostlivo vybrané chemikálie, ktoré zabraňujú upchatiu tlačovej hlavy pre plynulú prevádzku. Tým sa zaistí spoľahlivosť a odolnosť tlačiarne Brother.

žena s farebným dokumentom

Garancia spokojnosti

Atramentové kazety Brother sú navrhnuté, ako celý tlačový systém Brother, so zreteľom na tlačové zariadenia - aby poskytovali vynikajúci stupeň kvality. Originálny atramentový spotrebný materiál Brother predstavuje najlepší spôsob ochrany vašej investície a zabezpečenia optimálneho výkonu atramentovej tlačiarne Brother, ktorý vám zaručí dlhodobú bezproblémovú prevádzku a úsporu peňazí.

testované pre výkon

Testované pre výkon

Atrament Innobella a originálny papier Brother sú odolné voči vyblednutiu, čím sa zabezpečí, že dlhodobé vystavenie svetlu a ozónu nebude mať vplyv na kvalitu výtlačkov. Získajte skutočne profesionálne výsledky s originálnymi atramentovými kazetami Brother.

podpora Brother

"Sme tu pre vás"

Používaním originálneho spotrebného materiálu od spoločnosti Brother chránite vašu tlačiareň. Brother je vždy „na vašej strane“. Zaväzujeme sa poskytovať vynikajúcu podporu predaja a starostlivosť o zákazníkov - pred aj po zakúpení našich produktov.

Papagáje nad amazónskym pralesom

Životné prostredie a udržateľnosť

Všetky atramentové kazety Brother sú vyrobené tak, aby mali čo najnepatrnejší vplyv na životné prostredie. Spoločnosť Brother ponúka zákazníkom ekologicky zodpovedný spôsob likvidácie svojich výrobkov ku koncu ich životnosti.

 
QR kód

Skontrolujte pravosť vášho spotrebného materiálu

Bezpečnostný holografický štítok je umiestnený na originálnych atramentových kazetách Brother. Skontrolujte, či balenie a bezpečnostný štítok neboli pozmenené a zistite, či je bezpečnostný holografický štítok originálny, overením jedinečného 7-miestneho identifikačného čísla na: www.brother.com/id

Recyklácia

Pracujeme s Vami pre lepšie životné prostredie

V spoločnosti Brother berieme našu zodpovednosť za životné prostredie vážne. Snažíme sa zapojiť do procesu aj našich zákazníkov, a to prostredníctvom možnosti posielať zdarma použité náplne na recykláciu.

Podieľame sa aj na množstve enviromentálnych programoch po celej Európe. Zamestnanci ako dobrovoľníci sa zapájajú do projektov ochrany  lokálnych parkov a prírodných rezervácií a do opätovného zalesňovania.

V spolupráci s ekologickou organizáciou Cool Earth pomáhame miestnym komunitám a snažíme sa zastaviť likvidáciu dažďových pralesov.

Pre viac informácií a podporu navštívte našu webovú stránku.

Späť na začiatok