Brother na Vašej strane

Vďaka širokému portfóliu služieb, veríme v poskytovanie tých najlepších riešení pre Vaše meniace sa obchodné požiadavky. Spoločnosť Brother ponúka:

  • Jednoduchú implementáciu
  • Sledovanie a riadenie procesov
  • Dôveryhodnú globálnu značku

Pomôžeme Vám s riešením...

Áno, s funkciou PrintSmart Secure Pro Mail2Print. Pri použití bezpečnostnej technológie Brother je možné dokumenty posielať do tlačiarne ako prílohy emailu zabezpečené PIN kódom. Tlačiareň začne tlačiť až keď je zadaný správny PIN kód.

Áno. PrintSmart Secure Pro Vám umožní jednoznačne určiť kto smie tlačiť, skenovať, faxovať a kopírovať prostredníctvom unikátnych čísel PIN alebo prístupových kariet NFC.

Riešením problému je rozdelenie skenovaných dokumentov do zvládnuteľných sekcií a ich odoslaním niekoľkými emailami namiesto jedného emailu.

Po vytlačení úlohy nie je vždy možné zistiť, kto ju do tlačiarne poslal. Brother ID Print zobrazí kľúčové detaily - napríklad užívateľské meno, dátum, čas, alebo dokonca užívateľskú správu - zobrazí sa v hornej alebo dolnej časti stránky. Pre tých, ktorí chcú sofistikovanejší monitoring, Brother PrintSmart Secure Pro software môže sledovať, kto a čo vytlačil, kedy tlačil a aká je cena výtlačku.