1. Domov Brother
  2. Firemné Riešenia
  3. Riešenia správy tlače

Pomôžeme Vám nájsť riešenie...

Ideálny spôsob ako spravovať prístup, overovanie a využívanie je použitie bezpečnostného PIN kódu alebo čítačky ID kariet. Správa je integrovaná v našom software PrintSmart Secure Pro a Secure Function Lock. Užívateľom môžu byť vydané zákaznícke karty, alebo môžete NFC čip pridať do Vašich existujúcich kancelárskych vstupných kariet, čo pri použití zariadení Brother s čítačkou NFC kariet znamená, že nepotrebujete zadať PIN kód.
Áno. Existuje niekoľko spôsobov. Secure Function Lock Vám umožní jednoznačne určiť kto smie tlačiť, skenovať, faxovať a kopírovať prostredníctvom unikátnych PIN čísel alebo prístupových kariet NFC. Prípadne Vám software PrintSmart Secure Pro poskytne maximálnu kontrolu nad tým, čo je povolené tlačiť, kopírovať, skenovať alebo faxovať.
Ak Vaše zariadenia nie sú pripojené k sieti, nemôžete používať monitorovací systém ako je BRAdmin Professional. Najlepšou možnosťou je v tomto prípade využiť BRPrint Auditor, ktorý Vám namiesto priameho monitorovania tlačiarní umožní prijímať tieto informácie zo všetkých online počítačov s pripojením cez USB alebo paralelný port. Stačí na počítači užívateľa nainštalovať BRPrint Auditor a všetky informácie o využití tlačiarne a iných sieťovo pripojených tlačiarní sa nahrajú späť do BRAdmin Professional.
Nie. Univerzálny ovládač Brother Vám umožní realizovať iba jednu jednoduchú inštaláciu pre všetky Vaše zariadenia. Prípadne môžete využiť Microsoft® Installer (MSI) pre automatizáciu celého procesu tvorbou súboru pre prevod celého softwaru Brother, ktorý užívateť potrebuje vo svojom počítači.
Ak máte tlačiarne na rôznych miestach, môžete nastaviť odosielanie emailových hlásení z akejkoľvek tlačiarne. Prístroj odošle kompletný rozpis informácií a činností priamo na Vašu emailovú adresu - od počtu výtlačkov až do súčasného zbytkového množstva toneru.
Áno. Na to slúži aplikácia Brother Solutions Interface. BSI je platforma otvoreného rozhrania navrhnutá tak, aby tretie strany mohli vytvárať svoje vlastné riešenia pre zariadenia Brother. Dá sa tak regulovať, aké voľby a funkcie budú na ovládacom paneli.
People in the office with Brother printer

Brother na Vašej 

 
Vďaka širokému portfóliu služieb správy tlače veríme, že poskytujeme tie najlepšie riešenia pre Vaše meniace sa obchodné požiadavky. Spoločnosť Brother ponúka:
 
  • Jednoduchú implementáciu
  • Sledovanie a kontrolu
  • Dôveryhodnú globálnu značku