Brother TZE-S651

Originálna kazeta Brother so silne priľnavou laminovanou páskou, čierna na žltej – šírka 24 mm

20,53 € S DPH

17,11 € Bez DPH

šírka pásky 24 mm, dĺžka pásky 8 m

samolepiaci silne priľnavý laminovaný štítok

vysokokvalitná originálna kazeta Brother

Detaily produktu

TZeS651_main

dobre čitateľné a trvácne značenie

Hlavné vlastnosti

  • šírka pásky 24 mm, dĺžka pásky 8 m
  • samolepiaci silne priľnavý laminovaný štítok
  • vysokokvalitná originálna kazeta Brother
  • dobre čitateľné a trvácne značenie

Popis

Originálna kazeta Brother TZe-S651 s žltou, silne priľnavou laminovanou páskou. Vhodná na bežné aplikácie, v pracovnom či domácom prostredí. Je kompatibilná s tlačiarňami Brother P-touch.

Kompatibilné s

Zobraziť viac
Zobraziť menej

Viac o tomto produkte...

Originálna kazeta Brother TZe-S121 so silne priľnavou laminovanou páskou zaručuje, že vytlačené štítky budú jasné, ostré a ľahko čitateľné po dlhú dobu a to na akomkoľvek povrchu.
Pomocou tlačiarní štítkov a pások Brother P-touch vytvoríte trvácne značenie s laminovanými štítkami rôznych farieb a veľkostí, kdekoľvek je to vhodné či potrebné.
Samolepiace laminované štítky TZe pozostávajú zo šiestich vrstiev materiálov, výsledkom čoho je veľmi odolný a trvácny štítok. Sú vyvinuté  tak, aby boli odolné voči vysokým teplotám, chemikáliám, oteru, slnečnému žiareniu a vode, takže zostávajú pevne prilepené s jasnými farbami a ostrým čitateľným textom i za extrémnych podmienok.

Výmena TZe kazety je veľmi jednoduchá a rýchla. Pásky sú vyrábané v rôzny šírkach, farbách a s rôznymi vlastnosťami, takže sú použiteľné v rôznorodých priestoroch, od priemyslu až po domácnosti.

 
Späť na začiatok