Brother TZe-M921

Originálna kazeta s páskou, čierna na striebornej, šírka 9 mm

šírka 9 mm, dĺžka 8 m

Matný laminovaný povrch pre zníženie odrazu

Vysokokvalitná originálna kazeta Brother

Detaily produktu

TZEM921_main

jasné, odolné štítky

Hlavné vlastnosti

  • šírka 9 mm, dĺžka 8 m
  • Matný laminovaný povrch pre zníženie odrazu
  • Vysokokvalitná originálna kazeta Brother
  • jasné, odolné štítky

Popis

Originálna páska TZe-M921 (čierna na matnom striebornom podklade) je ideálnym nástrojom na vytváranie pútavého značenia na zobrazenie dôležitých informácií o elektrickej bezpečnosti a označovanie aktív. Je vhodná na použitie v interiéri aj exteriéri. Je kompatibilná s tlačiarňami štítkov P-touch, ktoré zobrazujú logo TZ alebo TZe na kryte kazety.

Kompatibilné s

Zobraziť viac
Zobraziť menej

Viac o tomto produkte...

Páska na označovanie TZe-M921 bola spoločnosťou Brother prísne testovaná, aby sa zabezpečila jej čo najväčšia odolnosť a spoľahlivosť.

Táto kazeta s páskou (9 mm, čierna na striebornej) je ideálna na vytváranie štítkov na identifikáciu zariadení, ktoré sú zaznamenané v registri majetku vo vašej organizácii, a je tiež ideálna na použitie pri skúškach elektrickej bezpečnosti na zobrazenie, kedy sa uskutočnila posledná a kedy sa má uskutočniť ďalšia skúška.

Vďaka vodeodolnému dizajnu, lepidlu, ktoré priľne prakticky na akýkoľvek povrch, a technológii proti vyblednutiu zostane páska a váš text nepoškodený aj v tých najextrémnejších podmienkach.

A keďže laminovaná páska TZe-M921 má matný povrch, nehrozí, že by text zakrývali odlesky.

Výberom originálnej pásky Brother TZe-M921 si môžete byť istí, že vaša tlačiareň P-touch vám bude aj naďalej poskytovať jasné, čitateľné a odolné štítky.


Späť na začiatok