Brother WT-229CL

Originálna nádobka odpadového tonera

Pracovný cyklus až 50 000 strán

Vysokokvalitná originálna nádobka odpadového tonera Brother

Odborne navrhnutá s použitím najnovšej technológie správy farieb na dosiahnutie dokonalej kvality tlače pri každom výtlačku

Detaily produktu

Nádobka odpadového tonera Brother WT229CL na bielom pozadí

‌‌‌‌‌‌‌‌‌Dôkladne testovaná, aby boli zabezpečené vysokokvalitné výsledky

‌‌Zabezpečte si platnosť záruky na tlačiareň používaním originálneho spotrebného materiálu Brother

Hlavné vlastnosti

  • Pracovný cyklus až 50 000 strán
  • Vysokokvalitná originálna nádobka odpadového tonera Brother
  • Odborne navrhnutá s použitím najnovšej technológie správy farieb na dosiahnutie dokonalej kvality tlače pri každom výtlačku
  • ‌‌‌‌‌‌‌‌‌Dôkladne testovaná, aby boli zabezpečené vysokokvalitné výsledky
  • ‌‌Zabezpečte si platnosť záruky na tlačiareň používaním originálneho spotrebného materiálu Brother

Popis

Originálna nádobka odpadového tonera Brother WT-229CL je kompatibilná s rozsiahlou škálou našich laserových tlačiarní. Nádobka odpadového tonera BU-229CL, navrhnutá na rýchlu, efektívnu a bezchybnú tvorbu vašich dokumentov, podporuje bezproblémový chod tlačiarne.

Viac o tomto produkte...

Originálna nádobka odpadového tonera WT-229CL je nevyhnutnosťou pokiaľ ide o predĺženie životnosti tlačiarne a zabezpečenie poskytovania vysokokvalitných dokumentov.

Do nádobky WT-229CL sa nazbiera všetok nadbytočný toner hromadiaci sa v stroji, aby sa dal jednoducho odstrániť, bez rozliatia či neporiadku. Vďaka tomu sú výtlačky ostré a nerozmazané. Profesionálny výsledok, aký očakávate od zariadenia Brother.

Nádobka odpadového tonera s pracovným cyklom 50 000 strán je trvácna, spoľahlivá a uľahčuje každodennú údržbu tlačiarne.

Papagáje nad amazónskym pralesom

Životné prostredie a udržateľnosť

Všetky atramentové kazety Brother sú vyrobené tak, aby mali čo najnepatrnejší vplyv na životné prostredie. Spoločnosť Brother ponúka zákazníkom ekologicky zodpovedný spôsob likvidácie svojich výrobkov ku koncu ich životnosti.

 
podpora Brother

"Sme tu pre vás"

Používaním originálneho spotrebného materiálu od spoločnosti Brother chránite vašu tlačiareň. Brother je vždy „na vašej strane“. Zaväzujeme sa poskytovať vynikajúcu podporu predaja a starostlivosť o zákazníkov - pred aj po zakúpení našich produktov.

dokument vytlačený na Brother tlačiarni, laptop, tlačiareň Brother

Kvalita a spoľahlivosť

Veľkolepé farby sú vytvorené pomocou technológie Brother „Innobbella“, ktorá pridáva živosť vašim fotografiám. Atrament Brother Innobella obsahuje starostlivo vybrané chemikálie, ktoré zabraňujú upchatiu tlačovej hlavy pre plynulú prevádzku. Tým sa zaistí spoľahlivosť a odolnosť tlačiarne Brother.

QR kód

Skontrolujte pravosť vášho spotrebného materiálu

Bezpečnostný holografický štítok je umiestnený na originálnych atramentových kazetách Brother. Skontrolujte, či balenie a bezpečnostný štítok neboli pozmenené a zistite, či je bezpečnostný holografický štítok originálny, overením jedinečného 7-miestneho identifikačného čísla na: www.brother.com/id

Recyklácia

Pracujeme s Vami pre lepšie životné prostredie

V spoločnosti Brother berieme našu zodpovednosť za životné prostredie vážne. Snažíme sa zapojiť do procesu aj našich zákazníkov, a to prostredníctvom možnosti posielať zdarma použité náplne na recykláciu.

Podieľame sa aj na množstve enviromentálnych programoch po celej Európe. Zamestnanci ako dobrovoľníci sa zapájajú do projektov ochrany  lokálnych parkov a prírodných rezervácií a do opätovného zalesňovania.

V spolupráci s ekologickou organizáciou Cool Earth pomáhame miestnym komunitám a snažíme sa zastaviť likvidáciu dažďových pralesov.

Pre viac informácií a podporu navštívte našu webovú stránku.

Späť na začiatok