Brother TN-249C

Originálna super vysokokapacitná azúrová tonerová kazeta

Testovaný podľa noriem ISO, aby spĺňal najvyššie bezpečnostné požiadavky

Super vysokokapacitný toner s výťažnosťou až 4000 strán v súlade s normou ISO/IEC 19798

‌‌‌‌‌‌‌Odborne navrhnutý s použitím najnovšej technológie správy farieb na dosiahnutie dokonalej kvality tlače pri každom výtlačku

Detaily produktu

Krabica od azúrovej tonerovej kazety Brother TN249C na bielom pozadí

‌‌‌‌‌‌‌‌Dôkladne testovaný, aby bola zabezpečená bezchybná spoľahlivosť a nezávadnosť

‌‌‌‌‌‌‌‌Zaistite si záruku na zariadenie používaním originálneho spotrebného materiálu Brother

Hlavné vlastnosti

  • Testovaný podľa noriem ISO, aby spĺňal najvyššie bezpečnostné požiadavky
  • Super vysokokapacitný toner s výťažnosťou až 4000 strán v súlade s normou ISO/IEC 19798
  • ‌‌‌‌‌‌‌Odborne navrhnutý s použitím najnovšej technológie správy farieb na dosiahnutie dokonalej kvality tlače pri každom výtlačku
  • ‌‌‌‌‌‌‌‌Dôkladne testovaný, aby bola zabezpečená bezchybná spoľahlivosť a nezávadnosť
  • ‌‌‌‌‌‌‌‌Zaistite si záruku na zariadenie používaním originálneho spotrebného materiálu Brother

Popis

T‌‌lačte dlhšie a udržiavajte vysokú produktivitu vďaka super vysokokapacitnému toneru Brother TN-249C. Navrhnutý našimi odborníkmi, aby boli zaručené vysokokvalitné výtlačky rýchlo a bez námahy. Originálny spotrebný materiál, ako napríklad TN-249C, vám z dlhodobého hľadiska poskytuje vyššiu hodnotu v porovnaní s lacnejšími alternatívami, a tiež zaručuje platnosť záruky na tlačiareň.

‌‌‌‌‌‌‌‌Pre spoločnosť Brother je udržateľnosť na poprednom mieste, a preto berieme do úvahy vplyv tlačiarní na životné prostredie v každej fáze ich životného cyklu, čím znižujeme odpad na skládkach. Všetok hardvér ako aj tonery Brother sú skonštruované tak, aby mali čo najmenší vplyv na životné prostredie. 
 
Originálny toner Brother TN-249C - stojí to za to. 

Prehľad

dokument vytlačený na Brother tlačiarni, laptop, tlačiareň Brother

Kvalita a spoľahlivosť

Veľkolepé farby sú vytvorené pomocou technológie Brother „Innobbella“, ktorá pridáva živosť vašim fotografiám. Atrament Brother Innobella obsahuje starostlivo vybrané chemikálie, ktoré zabraňujú upchatiu tlačovej hlavy pre plynulú prevádzku. Tým sa zaistí spoľahlivosť a odolnosť tlačiarne Brother.

žena s farebným dokumentom

Garancia spokojnosti

Atramentové kazety Brother sú navrhnuté, ako celý tlačový systém Brother, so zreteľom na tlačové zariadenia - aby poskytovali vynikajúci stupeň kvality. Originálny atramentový spotrebný materiál Brother predstavuje najlepší spôsob ochrany vašej investície a zabezpečenia optimálneho výkonu atramentovej tlačiarne Brother, ktorý vám zaručí dlhodobú bezproblémovú prevádzku a úsporu peňazí.

testované pre výkon

Testované pre výkon

Atrament Innobella a originálny papier Brother sú odolné voči vyblednutiu, čím sa zabezpečí, že dlhodobé vystavenie svetlu a ozónu nebude mať vplyv na kvalitu výtlačkov. Získajte skutočne profesionálne výsledky s originálnymi atramentovými kazetami Brother.

podpora Brother

"Sme tu pre vás"

Používaním originálneho spotrebného materiálu od spoločnosti Brother chránite vašu tlačiareň. Brother je vždy „na vašej strane“. Zaväzujeme sa poskytovať vynikajúcu podporu predaja a starostlivosť o zákazníkov - pred aj po zakúpení našich produktov.

QR kód

Skontrolujte pravosť vášho spotrebného materiálu

Bezpečnostný holografický štítok je umiestnený na originálnych atramentových kazetách Brother. Skontrolujte, či balenie a bezpečnostný štítok neboli pozmenené a zistite, či je bezpečnostný holografický štítok originálny, overením jedinečného 7-miestneho identifikačného čísla na: www.brother.com/id

Recyklácia

Pracujeme s Vami pre lepšie životné prostredie

V spoločnosti Brother berieme našu zodpovednosť za životné prostredie vážne. Snažíme sa zapojiť do procesu aj našich zákazníkov, a to prostredníctvom možnosti posielať zdarma použité náplne na recykláciu.

Podieľame sa aj na množstve enviromentálnych programoch po celej Európe. Zamestnanci ako dobrovoľníci sa zapájajú do projektov ochrany  lokálnych parkov a prírodných rezervácií a do opätovného zalesňovania.

V spolupráci s ekologickou organizáciou Cool Earth pomáhame miestnym komunitám a snažíme sa zastaviť likvidáciu dažďových pralesov.

Pre viac informácií a podporu navštívte našu webovú stránku.

Späť na začiatok