Brother TN-248VAL

Originálne viackusové balenie tonerových kaziet

Testované podľa noriem ISO, aby spĺňali najvyššie bezpečnostné požiadavky

Každá tonerová kazeta má výťažnosť až 1000 strán v súlade s normou ISO/IEC 19798

‌‌‌Odborne navrhnuté s použitím najnovšej technológie správy farieb na dosiahnutie dokonalej kvality tlače pri každom výtlačku

Detaily produktu

Krabica viackusového balenia tonerov Brother TN248VAL na bielom pozadí

‌‌‌‌Dôkladne testované, aby bola zabezpečená bezchybná spoľahlivosť a nezávadnosť

‌‌‌‌Zaistite si záruku na zariadenie používaním originálneho spotrebného materiálu Brother

Hlavné vlastnosti

  • Testované podľa noriem ISO, aby spĺňali najvyššie bezpečnostné požiadavky
  • Každá tonerová kazeta má výťažnosť až 1000 strán v súlade s normou ISO/IEC 19798
  • ‌‌‌Odborne navrhnuté s použitím najnovšej technológie správy farieb na dosiahnutie dokonalej kvality tlače pri každom výtlačku
  • ‌‌‌‌Dôkladne testované, aby bola zabezpečená bezchybná spoľahlivosť a nezávadnosť
  • ‌‌‌‌Zaistite si záruku na zariadenie používaním originálneho spotrebného materiálu Brother

Popis

‌‌Viackusové balenie tonerov Brother TN-248VAL bolo odborníkmi navrhnuté tak, aby rýchlo poskytovalo vysokokvalitné a zreteľné výtlačky. ‌‌Originálny spotrebný materiál vám z dlhodobého hľadiska poskytuje vyššiu hodnotu v porovnaní s lacnejšími alternatívami, a tiež zaručuje platnosť záruky na tlačiareň. Zakúpením nášho viackusového balenia tonerov TN-248VAL môžete tlačiť dlhšie a za menej.

‌‌‌‌Pre spoločnosť Brother je udržateľnosť na poprednom mieste, a preto berieme do úvahy vplyv tlačiarní na životné prostredie v každej fáze ich životného cyklu, čím znižujeme odpad na skládkach. Všetok hardvér ako aj tonery Brother sú skonštruované tak, aby mali čo najmenší vplyv na životné prostredie. 
 
Originálne tonery Brother TN-248VAL - stojí to za to. 

Prehľad

 

 

dokument vytlačený na Brother tlačiarni, laptop, tlačiareň Brother

Kvalita a spoľahlivosť

Veľkolepé farby sú vytvorené pomocou technológie Brother „Innobbella“, ktorá pridáva živosť vašim fotografiám. Atrament Brother Innobella obsahuje starostlivo vybrané chemikálie, ktoré zabraňujú upchatiu tlačovej hlavy pre plynulú prevádzku. Tým sa zaistí spoľahlivosť a odolnosť tlačiarne Brother.

žena s farebným dokumentom

Garancia spokojnosti

Atramentové kazety Brother sú navrhnuté, ako celý tlačový systém Brother, so zreteľom na tlačové zariadenia - aby poskytovali vynikajúci stupeň kvality. Originálny atramentový spotrebný materiál Brother predstavuje najlepší spôsob ochrany vašej investície a zabezpečenia optimálneho výkonu atramentovej tlačiarne Brother, ktorý vám zaručí dlhodobú bezproblémovú prevádzku a úsporu peňazí.

testované pre výkon

Testované pre výkon

Atrament Innobella a originálny papier Brother sú odolné voči vyblednutiu, čím sa zabezpečí, že dlhodobé vystavenie svetlu a ozónu nebude mať vplyv na kvalitu výtlačkov. Získajte skutočne profesionálne výsledky s originálnymi atramentovými kazetami Brother.

podpora Brother

"Sme tu pre vás"

Používaním originálneho spotrebného materiálu od spoločnosti Brother chránite vašu tlačiareň. Brother je vždy „na vašej strane“. Zaväzujeme sa poskytovať vynikajúcu podporu predaja a starostlivosť o zákazníkov - pred aj po zakúpení našich produktov.

QR kód

Skontrolujte pravosť vášho spotrebného materiálu

Bezpečnostný holografický štítok je umiestnený na originálnych atramentových kazetách Brother. Skontrolujte, či balenie a bezpečnostný štítok neboli pozmenené a zistite, či je bezpečnostný holografický štítok originálny, overením jedinečného 7-miestneho identifikačného čísla na: www.brother.com/id

Recyklácia

Pracujeme s Vami pre lepšie životné prostredie

V spoločnosti Brother berieme našu zodpovednosť za životné prostredie vážne. Snažíme sa zapojiť do procesu aj našich zákazníkov, a to prostredníctvom možnosti posielať zdarma použité náplne na recykláciu.

Podieľame sa aj na množstve enviromentálnych programoch po celej Európe. Zamestnanci ako dobrovoľníci sa zapájajú do projektov ochrany  lokálnych parkov a prírodných rezervácií a do opätovného zalesňovania.

V spolupráci s ekologickou organizáciou Cool Earth pomáhame miestnym komunitám a snažíme sa zastaviť likvidáciu dažďových pralesov.

Pre viac informácií a podporu navštívte našu webovú stránku.

Späť na začiatok