Brother DR-230CL

ada 4 originálnych optických valcov Brother (čierna, azúrová, purpurová, žltá) do laserových tlačiarní. Výťažnosť až 15 000 strán.

123,63 € S DPH

103,03 € Bez DPH

výťažnosť až 15 000 strán (stránka na tlačovú úlohu)

vysokokvalitná originálna jednotka valca Brother

jednoduchá výmena a bezproblémová prevádzka

Detaily produktu

DR230CL_main

Hlavné vlastnosti

  • výťažnosť až 15 000 strán (stránka na tlačovú úlohu)
  • vysokokvalitná originálna jednotka valca Brother
  • jednoduchá výmena a bezproblémová prevádzka

Popis

Balenie originálnych optických valcov DR-230CL. Sú navrhnuté tak, aby výtlačky dosahovali dlhodobo vysokú kvalitu. Jednotka valca je oddelená od tonerovej, je jednoducho vymeniteľná a kompatibilná s vybranými tlačiarňami Brother.

Viac o tomto produkte...

Originálna jednotka valca je navrhnutá tak, aby poskytovala presné a kvalitné výtlačky po celú dobu životnosti. Výmena je jednoduchá a rýchla.

Je delená od tonerovej kazety, čo umožňuje nižšie prevádzkové náklady a zmenšuje dopad na životné prostredie.

Používanie originálneho spotrebného materiálu Brother zabezpečuje bezproblémovú prevádzku a garantuje platnosť poskytnutej záruky.

Recyklácia

Pracujeme s Vami pre lepšie životné prostredie

V spoločnosti Brother berieme našu zodpovednosť za životné prostredie vážne. Snažíme sa zapojiť do procesu aj našich zákazníkov, a to prostredníctvom možnosti posielať zdarma použité náplne na recykláciu.

Podieľame sa aj na množstve enviromentálnych programoch po celej Európe. Zamestnanci ako dobrovoľníci sa zapájajú do projektov ochrany  lokálnych parkov a prírodných rezervácií a do opätovného zalesňovania.

V spolupráci s ekologickou organizáciou Cool Earth pomáhame miestnym komunitám a snažíme sa zastaviť likvidáciu dažďových pralesov.

Pre viac informácií a podporu navštívte našu webovú stránku.

Späť na začiatok