Brother LC427XLC - azúrová

Atramentová kazeta s výťažnosťou 5000 strán

LC427XLC vytlačí 5000 strán v súlade s normou ISO/IEC 24711

Originálna azúrová atramentová kazeta Brother s vysokou výťažnosťou umožňuje vyšší objem tlače a nižšie náklady na stránku

Originálne atramentové kazety Brother sú dôkladne testované, čím vám ušetria čas aj peniaze

Detaily produktu

modrá náplň Brother lc427xlc v obale

Používaním originálnej atramentovej kazety Brother LC427XLC chránite vašu tlačiareň

Dizajn kazety umožňuje plnú viditeľnosť zostávajúceho atramentu

Hlavné vlastnosti

  • LC427XLC vytlačí 5000 strán v súlade s normou ISO/IEC 24711
  • Originálna azúrová atramentová kazeta Brother s vysokou výťažnosťou umožňuje vyšší objem tlače a nižšie náklady na stránku
  • Originálne atramentové kazety Brother sú dôkladne testované, čím vám ušetria čas aj peniaze
  • Používaním originálnej atramentovej kazety Brother LC427XLC chránite vašu tlačiareň
  • Dizajn kazety umožňuje plnú viditeľnosť zostávajúceho atramentu

Popis

Hľadáte atramentovú náplň, ktorá zaistí bezproblémovú prevádzku vašej tlačiarne? Azúrová atramentová kazeta LC427XLC s vysokou výťažnosťou zaistí spoľahlivé, vysokokvalitné výtlačky odolné voči vyblednutiu. Naše dokonale vyvážené atramenty zabezpečia, že vaša tlačiareň bude fungovať čo najlepšie. 

Spoločnosť Brother zvažuje vplyv na životné prostredie v každej fáze životného cyklu atramentových kaziet, čím znižuje množstvo odpadu na skládkach. Všetok náš hardvér a atramentové kazety sú vyrobené tak, aby mali čo najmenší vplyv na životné prostredie. 
 
Originálna atramentová kazeta Brother LC427XLC s vysokou výťažnosťou – prvotriedne výtlačky, zakaždým

Viac o tomto produkte...

 
farby

Ďalšie dostupné farby:

LC427XLBK čierna
LC427XLM purpurová
LC427XLY žltá

žena s farebným dokumentom

Garancia spokojnosti

Atramentové kazety Brother sú navrhnuté, ako celý tlačový systém Brother, so zreteľom na tlačové zariadenia - aby poskytovali vynikajúci stupeň kvality. Originálny atramentový spotrebný materiál Brother predstavuje najlepší spôsob ochrany vašej investície a zabezpečenia optimálneho výkonu atramentovej tlačiarne Brother, ktorý vám zaručí dlhodobú bezproblémovú prevádzku a úsporu peňazí.

Papagáje nad amazónskym pralesom

Životné prostredie a udržateľnosť

Všetky atramentové kazety Brother sú vyrobené tak, aby mali čo najnepatrnejší vplyv na životné prostredie. Spoločnosť Brother ponúka zákazníkom ekologicky zodpovedný spôsob likvidácie svojich výrobkov ku koncu ich životnosti.

QR kód

Skontrolujte pravosť vášho spotrebného materiálu

Bezpečnostný holografický štítok je umiestnený na originálnych atramentových kazetách Brother. Skontrolujte, či balenie a bezpečnostný štítok neboli pozmenené a zistite, či je bezpečnostný holografický štítok originálny, overením jedinečného 7-miestneho identifikačného čísla na: www.brother.com/id 

Creative Center

Navštívte Brother Creative Center  a získajte prístup k viac ako 2000 šablónam, ktoré si môžete prispôsobiť tak, aby ste vytvorili vlastné jedinečné obchodné dokumenty, alebo kreatívne projekty. Ponuka je rozdelená do dvoch kategórií.
Business Center ponúka množstvo marketingových materiálov, ktoré vám pomôžu urobiť skvelý dojem. Či už ste samostatne zárobkovo činná osoba alebo ste malý podnik, tieto inteligentné šablóny sú užitočné, ak chcete vytvoriť atraktívne vizitky, faktúry, letáky, plagáty a pod., ktoré môžu byť prispôsobené vašim potrebám.
Home Center je vybavené praktickými papierovými materiálmi - od vzdelávacích pomôcok a hier, cez veselé dekorácie, až po kreatívnu tvorbu (napr. skaldačky papierových postavičiek s postupom, ktoré sú úplne exkluzívne pre Brother).
A najlepšie zo všetkého, je to úplne zadarmo!

Späť na začiatok