Brother LC-1100HYRBWBP

Balenie originálnych atramentových kaziet Brother. Obsahuje farebné náplne LC1100HYC, LC1100HYC, LC1100HYY - výťažnosť 750 strán každá

37,82 € S DPH

31,51 € Bez DPH

výťažnosť jednotlivých náplní je 750 strán podľa ISO/IEC 24711

originálne atramentové kazety Brother vysokej kvality

jednoduchá výmena a bezproblémová prevádzka

Detaily produktu

LC1100HYRBWBP_main

Hlavné vlastnosti

  • výťažnosť jednotlivých náplní je 750 strán podľa ISO/IEC 24711
  • originálne atramentové kazety Brother vysokej kvality
  • jednoduchá výmena a bezproblémová prevádzka

Popis

Brother LC-1100HYRBWBP je zostava vysokokapacitných farebných atramentových náplní pozostávajúca z žltej LC-1100HYY, purpurovej LC-1100HYM a azúrovej náplne LC-1100HYC. Originálne atramenty sú navrhnuté tak, aby výtlačky dosahovali dlhodobo vysokú kvalitu, nerozmazávali sa, ani nevybledli. Kazeta je skonštruovaná s ohľadom na čo najjednoduchšiu výmenu a je kompatibilná s vybranými tlačiarňami Brother.

Viac o tomto produkte...

Atramenty použité v kazetách Brother sú navrhnuté tak, aby v spojení s tlačovou technológiou Brother poskytli najlepšiu kvalitu výtlačkov a bezproblémovú prevádzku.

Použitie lacnejších neoriginálnych náplní môže prinesť krátkodobú úsporu, avšak tieto atramenty nie sú kompatibilné s Vaším zariadením, čo môže spôsobiť problémy s tlačou a v dlhodobom horizonte môže viesť až k poškodeniu zariadenia - tak prečo riskovať?

Používaním originálnych náplní si môžete byť istí, že Vaše zariadenie bude pracovať správne, bez problémov a záruka na zariadenie bude platná.

Creative Center

Navštívte Brother Creative Center  a získajte prístup k viac ako 2000 šablónam, ktoré si môžete prispôsobiť tak, aby ste vytvorili vlastné jedinečné obchodné dokumenty, alebo kreatívne projekty. Ponuka je rozdelená do dvoch kategórií.
Business Center ponúka množstvo marketingových materiálov, ktoré vám pomôžu urobiť skvelý dojem. Či už ste samostatne zárobkovo činná osoba alebo ste malý podnik, tieto inteligentné šablóny sú užitočné, ak chcete vytvoriť atraktívne vizitky, faktúry, letáky, plagáty a pod., ktoré môžu byť prispôsobené vašim potrebám.
Home Center je vybavené praktickými papierovými materiálmi - od vzdelávacích pomôcok a hier, cez veselé dekorácie, až po kreatívnu tvorbu (napr. skaldačky papierových postavičiek s postupom, ktoré sú úplne exkluzívne pre Brother).
A najlepšie zo všetkého, je to úplne zadarmo!

Späť na začiatok