Tlačte štítky bezdrôtovo zo svojho smartfónu

Vyberte si z mnohých preddefinovaných šablón štítkov a potom zadajte svoj text na tlač na kompatibilnej tlačiarni štítkov, ako sú PT-E550WNIVP, PT-P900W, PT-D800W alebo PT-P750W.

Smartphone zobrazujúci šablóny v aplikácii Brother Cable Label Tool

Šablóna založená na efektívnom označovaní

Aplikácia má k dispozícii mnoho populárnych šablón na identifikáciu káblov, prepojovacích panelov, čelných panelov a sieťových zariadení. To dramaticky urýchľuje vytváranie štítkov a obmedzuje chyby spôsobené tlačou štítkov s nesprávnou dĺžkou.

Stiahnite si teraz a objavíte výhody tejto bezplatnej aplikácie na označovanie.
vytlačený vlastný žltý štítkov pomocou aplikácie Brother Mobile Cable Label Tool

Tvorba vlastných návrhov štítkov

Ak dodané šablóny nespĺňajú vaše potreby, všeobecná možnosť označenia umožňuje pridať do vášho návrhu text, symboly, obrázky, čiarové kódy a rámčeky - čo vám dáva flexibilitu pri vytváraní prispôsobených štítkov na požiadanie.

Ukázaná aplikácia Cable label tool na smartfóne spolu s vytlačeným štítkom

Vymeňte laptopy za smartfóny

Namiesto toho, aby ste so sebou nosili ťažkopádny prenosný počítač, navrhnite svoje štítky pomocou aplikácie Brother Cable Label Tool a bezdrôtovo sa pripojte k tlačiarni štítkov P-touch . To je o jednu položku menej starosti.

Tvorba štítkov na smartfone pomocou aplikácie

Tlač štítkov na mieste

Tlač štítkov na požiadanie a na mieste potreby zaisťuje, že je možné dokončiť úlohu podľa plánu, bez toho, aby ste museli čakať na odoslanie predtlačených štítkov z iného miesta alebo čakať na doručenie objednávky.

Objavte, prečo je označovanie štítkov pre inštaláciu a správu siete také dôležité