1. Domov Brother
  2. Rad L6000
Brother HL-L6000

Väčšia kontrola pre IT oddelenia

  • Jednoduchá implementácia individuálne zadaného softwarového riešenia
  • Inštalácia priamo zo servera pre jednoduché nasadenie v celom rade zariadení
  • Vysoká kapacita pamäte až 1GB pre spracovanie viacerých dokumentov od rôznych užívateľov
  • Podporuje širokú škálu bezpečnostných protokolov, vrátane IPsec

Výmena tonerov v tlačiarni

Úspora pre finančné oddelenia

  • Ekonomické tonery s tlačou až do 12 000 stránok s možnosťou ultra vysokokapacitných tonerov s tlačou až do 20 000 stránok
  • Komunikácia v blízkom poli (NFC) zabezpečuje dokumenty a znižuje plytvanie výberom tlače aplikáciou metódy pull printing

Vylepšená efektivita podnikania pre CEO

  • Rýchlejšie a jednoduchšie ovládanie na veľkom 12,3 cm dotykovom displeji
  • Pôsobivé objemy tlače až 10 000 strán mesačne pre profesionálnu tlač
  • Funkcie skenovania s automatickým podávačom dokumentov v kapacite do 80 strán s rýchlosťou až 50 str./min., alebo 100 obr./min. pri obojstrannom skenovaní

L6000

Flexibilné riešenia tlače

Brother prináša zaujímavé balíky inovácií, ktorých cieľom je jednoduchšie podnikanie. Ponúkame celý rad jednoduchých tlačiarenských riešení, ktorá pomáhajú maximalizovať efektivitu tlače a minimalizovať náklady.


Profesionálne riešenia pre firmy

Kompletný prehľad o použití tlačiarní a tlačiarenských procesov pomocou jednoduchého užívateľského rozhrania, s informáciami pre väčší prehľad o Vašich nákladoch na tlač. Výsledok? Zníženie nákladov a optimalizácia prevádzkovej efektivity.

Stavia na funkčnosti PrintSmart Cost Control a umožňuje pracovníkom IT zvýšiť bezpečnosť tlače prostredníctvom metódy pull printing a zabezpečeného uvoľnenia mobilnej tlače. Môžete tiež využiť rozšírenú možnosť skenovania. 

Cloudové riešenie tlače, ktoré poskytuje jednoduchý prístup pre zamestnancov a hostí. Ideálne pre akékoľvek podnikanie s mobilnou pracovnou silou alebo pre postup "prineste si vlastné zariadenie". Užívateľom umožňuje tlačiť z ľubovoľného mobilného zariadenia, rýchlo, jednoducho a bezpečne.

Jednoduchý spôsob, ako zvýšiť produktivitu a zefektívniť svoj rozpočet. Založené na prenajatom hardware a spotrebnom materiále platených na báze "zakliknutí" (per click) - ideálne riešenie ako prispieť ku zlepšeniu toku financií a znížení celkových nákladov na tlač.  

Pomáhajú udržovať neustálu optimalizáciu tlačiarenského parku prostredníctvom radu služieb, ktoré pokrývajú každú fázu nákupného cyklu - prehodnotenie, transformáciu a optimalizáciu - naplnia tak všetky Vaše potreby tlače.