1. Domov Brother
  2. Firemné Riešenia
  3. Služby pre malé spoločnosti

Riešenia pre Vašu malú spoločnosť

contact us

Kontaktujte nás a zistite ako môžu naše riešenia pomôcť Vášmu podnikaniu

Pomôžeme Vám nájsť riešenie...

iPrint&Scan je bezplatná aplikácia spoločnosti Brother, ktorá umožňuje jednoduchú tlač a skenovanie z/do Vášho zariadenia na platformách Apple aj Android. V bezdrôtovej sieti sa automaticky vyhľadá kompatibilné zariadenie Brother. Môžete posielať úlohy na tlač a nahrávať skeny do cloudu jednoducho zo svoho mobilu.
Ak máte tlačiarne na rôznych miestach, môžete nastaviť odosielanie emailových hlásení z akejkoľvek tlačiarne. Prístroj odošle kompletný rozpis informácií a činností priamo na Vašu emailovú adresu - od počtu výtlačkov až do súčasného zbytkového množstva toneru.
Existuje mnoho spôsobov kam naskenovať snímaný dokument. Pomocou zariadenia Brother môžete odoslať súbor do zvoleného miesta v sieti, na adresu FTP, do cloudového úložiska tretej strany alebo na emailovú adresu. Môžete si tiež dokument uložiť priamo na USB kľuč.
People in the office with Brother printer

Brother na Vašej strane

Na základe požiadaviek a potrieb malých spoločností sme vyvinuli širokú škálu vyspelých špecifických riešení. Prinášame Vám možnosť zaistiť svojim zamestnancom najlepšie a najúčinnejšie metódy práce. Spoločnosť Brother ponúka:

  • Cenovo efektívne riešenia
  • Odborné poradenstvo a podporu
  • Jednoduchú implementáciu