1. Domov Brother
  2. Firemné Riešenia
  3. Služby pre malé spoločnosti

Riešenia pre Vašu malú spoločnosť

contact us

Kontaktujte nás a zistite ako môžu naše riešenia pomôcť Vášmu podnikaniu

Pomôžeme Vám nájsť riešenie...

iPrint&Scan je bezplatná aplikácia spoločnosti Brother, ktorá umožňuje jednoduchú tlač a skenovanie z/do Vášho zariadenia na platformách Apple aj Android. V bezdrôtovej sieti sa automaticky vyhľadá kompatibilné zariadenie Brother. Môžete posielať úlohy na tlač a nahrávať skeny do cloudu jednoducho zo svoho mobilu.
Ak máte tlačiarne na rôznych miestach, môžete nastaviť odosielanie emailových hlásení z akejkoľvek tlačiarne. Prístroj odošle kompletný rozpis informácií a činností priamo na Vašu emailovú adresu - od počtu výtlačkov až do súčasného zbytkového množstva toneru.
Existuje mnoho spôsobov kam naskenovať snímaný dokument. Pomocou zariadenia Brother môžete odoslať súbor do zvoleného miesta v sieti, na adresu FTP, do cloudového úložiska tretej strany alebo na emailovú adresu. Môžete si tiež dokument uložiť priamo na USB kľuč.
Zamestnanci v kancelárii

Brother na Vašej strane

Na základe požiadaviek a potrieb malých spoločností sme vyvinuli širokú škálu vyspelých špecifických riešení. Prinášame Vám možnosť zaistiť svojim zamestnancom najlepšie a najúčinnejšie metódy práce. Spoločnosť Brother ponúka:

  • Cenovo efektívne riešenia
  • Odborné poradenstvo a podporu
  • Jednoduchú implementáciu