1. Domov Brother
 2. Firemné Riešenia
 3. Maloobchod
 4. Odolné štítky a označenie majetku
Durable Brother P-touch TZe labels on POS point-of-sale equipment in retail store

Prehľadná a presná identifikácia

Práca v maloobchodných predajniach i v kanceláriách vyžaduje jasné a viditeľné značenie, prostriedky na identifikáciu majetku a štítky pre všeobecnú správu. Trvácne laminované štítky Brother TZe to pomáhajú dosiahnuť tým, že umožňujú zobrazenie dôležitých informácií na relevantnom mieste.

Výhody pre maloobhod

Priehľadná povrchová vrstva štítka chráni Váš text pred chemikáliami, vlhkosťou, oderom, slnečným žiarením a extrémnymi podmienkami. Laminátové štítky pre Brother P-touch boli „testované do extrému“ nezávislým laboratóriom, aby sa zabezpečila ich odolnosť.

Termotransferová technológia tlače používa atramentovú pásku na dosiahnutie ostrého a kvalitného výtlačku. Tlačiarne štítkov P-touch dokážu vytlačiť odolné štítky s dlhou životnosťou a rozlíšením tlače až 360 x 720 dpi.

Lineárne a dvojrozmerné čiarové kódy, ako sú kódy QR, na štítkoch, zvýšia efektivitu a znížia chybovosť spôsobenú ručným zadaním nesprávnych čísel a iných informácií.

Vylepšite identifikáciu štítka pomocou relevantného grafického obrázka, ako je logo alebo symbol. Podporované sú populárne formáty súborov, ako sú .jpg, .png a .bmp.

Brother TZe pásky sú k dispozícii v širokej škále šírok, až do 36 mm a v rôznych farbách. K dispozícii sú tiež metalické, silné priľnavé či fluorescenčné štítky, ktoré spĺňajú prakticky všetky požiadavky na označovanie.

Bezplatné stiahnutie softvéru P-touch Editor pre Windows a Mac umožňuje profesionálny dizajn štítkov, ktoré vyhovujú Vašim požiadavkám.

Shop opening hours sign made up of multiple Brother TZe durable black on transparent labels

Značenie odolné voči slnečnému žiareniu, chemikáliám, vlhkosti a oderu

Jasné značenie je pre zákazníkov aj zamestnancov kľučové. S modelovým radom PT-P900 vytvoríte trvácne štítky, ktoré sa dajú bezpečne použiť ako vo vnútornom tak aj vo vonkajšom prostredí.

Technické údaje pre TZe a HGe pásky (PDF, 2,5 MB)

Blue on white waterproof P-touch TZe labels near sink to remind staff to wash their hands

Výstražné a bezpečnostné značky

Značenie je veľmi dôležité pre mnohé miesta: pri vstupe do predajne, v sklade, v zadných častiach budovy. Prispôsobené štítky v širokej škále farebných kombinácií zaistia vysokú efektívnosť.

Barcode scanner with blue on white durable asset label printed on a Brother P-touch TZe laminated label

Prehľadné označenie majetku a vybavenia predajne

Maloobchodné reťazce majú často majetok a vybavenie rozmiestnené na viacerých miestach. Vďaka tlačiarňam štítkov série P-touch P900 a tlači odolných laminovaných štítkov s číslom a ďalšími dôležitými informáciami, máte svoj majetok vždy pod kontrolou.

Brother TZe laminované pásky so štítkami sú trvácne a odolné aj v extrémnych podmienkach.

Brother black on premium glitter gold tape attached to clip-on badge to identify store manager

Zamestnanecké visačky, menovky

Zabezpečte, aby Vaši zamestnanci prezentovali spoločnosť, vyzerali profesionálne, aby ich bolo možné kedykoľvek ľahko identifikovať. Jednoduchým riešením je vytlačenie ich mena na laminované pásky Brother TZe a následne ich prilepením na odznak.

Vďaka vysokej priľnavosti a extrémnej trvanlivosti si môžete byť istí, že štítok zostane dlho prilepený a bude vyzerať stále ako nový.

Aj napriek ich vynikajúcej priľnavosti je možné štítky Brother P-touch odstrániť a vo väčšine prípadov bez toho, aby na povrchu zostali zvyšky lepidla, čo umožňuje ľahké opätovné použitie odznaku, menovky.

Brother premium glitter black on gold label attached on shelf edge showing price of shoes

Prémiové štítky pre označenie políc

Laminované štítky Brother ponúkajú perfektné riešenie pre trvácne značenie v obchodoch, kde sú potrebné vysokokvalitné, štýlové štítky na policiach, ale aj v skladoch, kde sú potrebné štítky s dlhou životnosťou. Odolávajú slnečnému žiareniu, nárazom, oderu, vlhkosti a chemikáliám.

Tlačiareň štítkov Brother PT-P900 ponúka možnosť tlače až do šírky 36 mm. TZe pásky so štítkami sú k dispozícii v rôznych farbách, povrchových úpravách, materiáloch a veľkostiach. Obsahujú priehľadnú laminovanú vrstvu, ktorá chráni štítky s textom, čiarovými kódmi a obrázkami pred poškodením pri každodennom používaní.

Brother PT-P900 series durable label printer

Stolné tlačiarne štítkov série PT-P900

Stolné tlačiarne štítkov Brother P-touch PT-P900 sú ideálnou voľbou pre tlač odolných štítkov v oblasti maloobchodu.

   Tlač odolných štítkov až do šírky 36 mm.

   Vysoká rýchlosť tlače, vysoké rozlíšenie.

   Tlač čiarových kódov, log a iných symbolov.

   Tlač viacerých štítkov naraz vďaka pripojeniu k dátam obsiahnutým v tabuľkách programu Excel.

   Obsahuje softvér na návrh štítkov P-touch Editor.

Zobraziť modely PT-P900 

Brother PT-P900 series durable label printer

Tlačiarne PT-P900

Odolné štítky, až do šírky 36 mm s vysokou rýchlosťou tlače a vysokým rozlíšením. K dispozícii sú rôzne možnosti pripojenia.

Zistiť viac