1. Domov Brother
  2. Firemné Riešenia
  3. Služby pre mikro spoločnosti

Riešenia pre Vašu mikro-spoločnosť

contact us

Kontaktujte nás a zistite ako môžu riešenia Brother pomôcť Vášmu podnikaniu

Zistite, ako môžeme pomôcť Vašej spoločnosti pracovať efektívnejšie

Riešením problému je rozdelenie skenovaných dokumentov do zvládnuteľných sekcií a ich odoslaním niekoľkými emailami namiesto jedného.

Áno. Brother iPrint & Scan je bezplatná aplikácia kompatibilná s Apple iOS, Androidom a zariadeniami s Windows Mobile. Môžete ju použíť na skenovanie dokumentov do svojho mobilného zariadenia vo vysokej kvalite a takisto aj na tlač.

Najlepší spôsob ako tlačiť z iOS je využit integrovaný ovládač Apple AirPrint. Vzhľadom k tomu, že je už súčasťou operačného systému, je zdarma a nemusíte se tak starať o ďalšiu inštaláciu.

Áno. Priama PDF / XPS tlač znamená, že môžete tlačiť súbory priamo z tlačiarne bez použitia PC softwaru vo formáte PDF alebo XPS.

Áno. Web Connect umožňuje pripojiť skener alebo multifunkčné zariadenie Brother priamo do Vašej obľúbenej služby cloudového úložiska tretej strany. Súbory je možné nahrávať okamžite, bez nutnosti použitia PC, alebo opačne môžete prechádzať súbory pomocou ovládacieho panelu na tlačiarni a potom ich vytlačiť.

Zamestnanci v kancelárii

Brother na Vašej strane

Chápeme požiadavky Vašej mikro spoločnosti. Naše odborne vyvinuté riešenia poskytujú funkcie pre kompaktnú tlač a skenovanie, určené pre domáce kancelárie a mikro spoločnosti. Spoločnost Brother ponúka:

  • Odborné poradenstvo a podporu
  • Jednoduchú implementáciu
  • Cenovo efektívne riešenie