1. Domov
  2. Firemné Riešenia
  3. Služby pre mikro spoločnosti

Mikro-spoločnosť

Výber riešení pre tlač a skenovanie Brother, navrhnutých podľa potrieb Vašej mikro firmy.


Riešenia pre Vašu mikro-spoločnosť

Kontaktujte nás a zistite ako môžu riešenia Brother pomôcť Vášmu podnikaniu

Zistite, ako môžeme pomôcť Vašej spoločnosti pracovať efektívnejšie

Najlepší spôsob ako tlačiť z iOS je využit integrovaný ovládač Apple AirPrint. Vzhľadom k tomu, že je už súčasťou operačného systému, je zdarma a nemusíte se tak starať o ďalšiu inštaláciu.

Áno. Brother iPrint & Scan je bezplatná aplikácia kompatibilná s Apple iOS, Androidom a zariadeniami s Windows Mobile. Môžete ju použíť na skenovanie dokumentov do svojho mobilného zariadenia vo vysokej kvalite a takisto aj na tlač.

Riešením problému je rozdelenie skenovaných dokumentov do zvládnuteľných sekcií a ich odoslaním niekoľkými emailami namiesto jedného.

Áno. Priama PDF / XPS tlač znamená, že môžete tlačiť súbory priamo z tlačiarne bez použitia PC softwaru vo formáte PDF alebo XPS.

Áno. Web Connect umožňuje pripojiť skener alebo multifunkčné zariadenie Brother priamo do Vašej obľúbenej služby cloudového úložiska tretej strany. Súbory je možné nahrávať okamžite, bez nutnosti použitia PC, alebo opačne môžete prechádzať súbory pomocou ovládacieho panelu na tlačiarni a potom ich vytlačiť.

Brother na Vašej strane

Chápeme požiadavky Vašej mikro spoločnosti. Naše odborne vyvinuté riešenia poskytujú funkcie pre kompaktnú tlač a skenovanie, určené pre domáce kancelárie a mikro spoločnosti. Spoločnost Brother ponúka:

  • Odborné poradenstvo a podpora
  • Jednoduchá implementácia
  • Cenovo efektívne riešenie