1. Domov
  2. Firemné Riešenia
  3. Služby pre veľké spoločnosti

Veľká spoločnosť

Výber riešení pre tlač a skenovanie
od spoločnosti Brother, navrhnutých podľa potrieb Vašej veľkej spoločnosti.

Kontaktujte nás a zistite ako môžu naše riešenia pomôcť Vášmu podnikaniu

Často položené otázky a odpovede pre veľké spoločnosti...

Áno. Na to slúži aplikácia Brother Solutions Interface. BSI je platforma otvoreného rozhrania navrhnutá tak, aby mohli tretie strany vytvárať svoje vlastné riešenia pre zariadenia Brother. Môžete ľubovoľným spôsobem upravovať užívateľské rozhranie tak, aby sa zobrazovali iba správy, ktoré potrebujete.

Áno, sme SAP gold developerom a naše ovládače pre tlačiarne a skenery sú certifikované a tiež plne kompatibilné so systémom Citrix.

Hlavne po odoslaní úlohy na tlač do radu vo Vašej tlačiarni môže táto úloha čakať na vybavenie, až kým sa tlačiareň nevypne, čo je riziko pre dôverné dokumenty. Časovým výmazom je možné tlačiarni zadať, aby odstránila Vaše zabezpečené dáta o tlači po uplynutí nastaveného časového intervalu od hodín až po dni.

Po vytlačení úlohy nie je vždy možné zistiť kto ju do tlačiarne poslal. Brother ID Print zobrazí kľúčové detaily - napríklad užívateľské meno, dátum, čas, alebo dokonca užívateľskú správu - zobrazí sa v hornej alebo dolnej časti stránky.

brother at your side printsmart security and cost

Brother na Vašej strane

Ponúkame celý rad bezpečnostných a šetrných riešení, ktoré môžu byť upravené podľa Vašich obchodných potrieb. Spoločnosť Brother ponúka:

  • Širokú škálu riešení
  • Spoľahlivú technológiu
  • Flexibilné prevedenie