1. Domov Brother
  2. Firemné Riešenia
  3. Služby pre veľké spoločnosti
contact us

Kontaktujte nás a zistite ako môžu naše riešenia pomôcť Vášmu podnikaniu

Často položené otázky a odpovede pre veľké spoločnosti...

Áno. Na to slúži aplikácia Brother Solutions Interface. BSI je platforma otvoreného rozhrania navrhnutá tak, aby mohli tretie strany vytvárať svoje vlastné riešenia pre zariadenia Brother. Môžete ľubovoľným spôsobom upravovať užívateľské rozhranie tak, aby sa zobrazovali iba správy, ktoré potrebujete.

Áno, sme SAP gold developerom a naše ovládače pre tlačiarne a skenery sú certifikované a tiež plne kompatibilné so systémom Citrix.

Po vytlačení úlohy nie je vždy možné zistiť kto ju do tlačiarne poslal. Brother ID Print zobrazí kľúčové detaily - napríklad užívateľské meno, dátum, čas, alebo dokonca užívateľskú správu - zobrazí sa v hornej alebo dolnej časti stránky.

Hlavne po odoslaní úlohy na tlač do radu vo Vašej tlačiarni môže táto úloha čakať na vybavenie, až kým sa tlačiareň nevypne, čo je riziko pre dôverné dokumenty. Časovým výmazom je možné tlačiarni zadať, aby odstránila Vaše zabezpečené dáta o tlači po uplynutí nastaveného časového intervalu od hodín až po dni.

brother at your side printsmart security and cost

Brother na Vašej strane

Ponúkame celý rad bezpečnostných a šetrných riešení, ktoré môžu byť upravené podľa Vašich obchodných potrieb. Spoločnosť Brother ponúka:

  • Širokú škálu riešení
  • Spoľahlivú technológiu
  • Flexibilné prevedenie