1. Domov Brother
 2. Firemné Riešenia
 3. Prenosné tlačiarne štítkov pre zdravotníctvo
 4. Medicínske zariadenia a vybavenie
Štítok Brother P-touch TZe čierna na striebornej nalepený na sušiči rúk

Sledovanie používania zariadení a vybavenia

Mnohé zdravotnícke zariadenia majú množstvo zariadení umiestnených v rôznych lokalitách. S tlačiarňami radu Brother P-touch P900 je možné sledovať tlač trvanlivých laminovaných štítkov obsahujúcich čísla zariadení a ďalšie dôležité informácie. Laminované štítky TZe od spoločnosti Brother sú navrhnuté tak, aby vydržali mnoho rokov, dokonca aj v extrémnych podmienkach.

Výhody tlačiarní štítkov PT-P900 a odolných štítkov P-touch

Priehľadná vrchná vrstva laminovania chráni text pred vlhkosťou, chemikáliami, oderom a slnečným žiarením. Laminované štítky Brother P-touch sú extrémne odolné a trvácne.Kvalitu TZe štítkov potvrdzuje množstvo testov v nezávislých laboratóriách.

Vďaka termo transférovej technológii tlače, tlačiarne štítkov P-touch dokážu vytlačiť veľmi odolné a dlhotrvácne štítky s rozlíšením až 360 x 720dpi.

Pre zvýšenie efektivity a zníženie chýb spôsobených ručným zadávaním, alebo pre identifikáciu, je možné na štítky vkladať lineárne a dvojrozmerné čiarové kódy, ako napríklad GS1-128 a QR kódy.

Atraktívny dizajn štítkov vďaka možnosti vkladania obrázkov, log alebo symbolov. Podporované sú bežné formáty súborov, ako napríklad .jpg, .png a .bmp.

Brother TZe páskye sú k dispozícii v širokej škále veľkostí, až do šírky 36 mm a v rôznych farbách. Pre splnenie prakticky všetkých požiadaviek na označovanie sú k dispozícii aj kovové, silne priľnavé, odolné voči falšovaniu a fluorescenčné pásky.

P-touch Editor je softvér umožňujúci profesionálny návrh štítkov. Je voľne dostupný na stiahnutie pre Windows aj Mac.

Servisné informácie na laminovanom štítku Brother P-touch TZe nalepenom na riadiacom paneli

Identifikácia vybavenia v zdravotníctve

 

Bez presnej identifikácie vybavenia v zdravotníckych zariadeniach, nie je možné zaručiť správnu starostlivosť o toto vybavenie . Mohlo by dôjsť k oprave nesprávneho zaiadenia, či zmeškaniu termínu servisnej prehliadky. Identifikácia zariadení prostredníctvom laminovaných štítkov Brother P-touch, ktoré zostávajú čitateľné mnoho rokov, pomôže zabezpečiť pravidelnú údržbu a servis.

 

 

Prevádzkové pokyny na zdravotníckom zariadení

Dôležité inštrukcie na vybavení

Umiestnenie dôležitých inštrukcií na viditeľné miesto pomôže zabezpečiť dodržiavanie správneho pracovného postupu a dobrú kondíciu zariadenia. Široká škála farieb a typov  pások vrátane metalických a fluorescenčných zabezpečia dobrú viditeľnosť a čitateľnosť inštrukcií.

Laminované štítky Brother P-touch TZe na chemikáliách v laboratóriu

Odolné TZe štítky

Štítky sú dostupné v rôznych šírkach, až do 36 mm, v rôznych farbách a z rôznych materiálov, vrátane metalických a silne priľnavých. Laminované štítky Brother P-touch sú odolné voči:

 • chemikáliám
 • vode a iným tekutinám
 • oderu
 • slnečnému svetlu a UV žiareniu
 • teplotám od -80°C až do +150°C

Zostávajú pevne prilepené a dobre čitateľné po dlhý čas.

Technické údaje TZe pások (PDF, 2.5MB)

Brother P-touch PT-P900W tlačí štítky na označovanie zariadení

Stolné tlačiarne štítkov PT-P900

Tlačiarne radu Brother P-touch PT-P900 sú ideálnym riešením pre zdravotnícke zariadenia, ktoré potrebujú trvácne a odolné značenie.

 • trvácne štítky až do šírky 36 mm
 • vysoká rýchlosť tlače s vysokým rozlíšením
 • možnosť vkladania čiarových kódov, log a symbolov na štítky
 • prepojenia na dátové súbory v Exceli umožňuje rýchle vkladanie dát na štítky
 • softvér na vytváranie štítkov a šablón P-touch Editor