Brother TN2590XXL - čierna

Originálna čierna ultra vysokokapacitná tonerová kazeta s výťažnosťou až 5000 strán

Výťažnosť až 5000 strán v súlade s normou ISO/IEC 19752

Vysokokvalitná originálna čierna tonerová kazeta Brother TN2590XXL

Originálne tonerové kazety Brother sú dôkladne testované, aby neustále vytvárali bezchybné výtlačky, čím vám šetria čas aj peniaze

Detaily produktu

Krabica od čiernej tonerovej kazety TN2590XXL

Používanie originálnej tonerovej kazety Brother TN2590XXL zaručuje platnosť záruky na vašu tlačiareň

Odborne navrhnutá pre čo najvyšší výkon vašej tlačiarne

Ultra vysokokapacitná tonerová kazeta TN2590XXL, vďaka ktorej sa vám znížia náklady na stranu

Hlavné vlastnosti

  • Výťažnosť až 5000 strán v súlade s normou ISO/IEC 19752
  • Vysokokvalitná originálna čierna tonerová kazeta Brother TN2590XXL
  • Originálne tonerové kazety Brother sú dôkladne testované, aby neustále vytvárali bezchybné výtlačky, čím vám šetria čas aj peniaze
  • Používanie originálnej tonerovej kazety Brother TN2590XXL zaručuje platnosť záruky na vašu tlačiareň
  • Odborne navrhnutá pre čo najvyšší výkon vašej tlačiarne
  • Ultra vysokokapacitná tonerová kazeta TN2590XXL, vďaka ktorej sa vám znížia náklady na stranu

Popis

Originálna ultra vysokokapacitná čierna tonerová kazeta TN2590XXL je odborne navrhnutá tak, aby neustále vytvárala ostré a jasné výtlačky.  

‌Naše jednoducho vkladateľné kazety, kompatibilné s celým radom tlačiarní, pracujú v súlade s vaším zariadením Brother a vytvárajú tak trvácne dokumenty, ktoré sa časom nerozmažú ani nevyblednú. 

‌Spoločnosť Brother berie do úvahy vplyv na životné prostredie v každej fáze životného cyklu tonerovej kazety, čím znižuje množstvo odpadu na skládkach. Všetok náš hardvér a tonerové kazety sú vyrobené tak, aby mali čo najnižší dopad na životné prostredie. 

Vďaka originálnemu toneru Brother TN2590XXL vytlačíte až 5000 strán - stojí to za to. 

Prehľad

Žena držiaca výtlačok

Kvalita a spoľahlivosť

Originálny toner Brother je špeciálne navrhnutý tak, aby maximalizoval kvalitu, výkon a spoľahlivosť tlače. Každá laserová tlačiareň Brother je navrhnutá tak, aby fungovala pri vopred stanovených teplotách, prispôsobených jednotlivým typom tonera. Tak je zabezpečená bezproblémová kvalita tlače a jej spoľahlivosť.

Logo Brother Earth

Životné prostredie a recyklácia

Náš prvotriedny program repasácie tonerov predlžuje životnosť produktov, čím pomáha znižovať množstvo odpadu a redukuje vplyv na životné prostredie.
Testovanie spotrebného materiálu

Testované na lepší výkon

Každá tonerová kazeta je dôkladne testovaná na tlač podľa noriem ISO, aby používateľovi poskytla očakávanú kvalitu a výkon, ktorý očakáva. Dosiahnite skutočne profesionálny tlačový výsledok vďaka originálnemu laserovému spotrebnému materiálu Brother.

Zamestnanci spoločnosti Brother kontrolujúci spotrebný materiál

"Sme tu pre vás" aj prostredníctvom našej podpory

Používanie originálneho spotrebného materiálu spoločnosti Brother garantuje záruku na vašu tlačiareň. Vždy "Sme tu pre vás“. Poskytujeme vynikajúcu podporu predaja a starostlivosť o zákazníkov, a to pred zakúpením našich produktov ako aj po ňom.

 

Recyklácia

Pracujeme s Vami pre lepšie životné prostredie

V spoločnosti Brother berieme našu zodpovednosť za životné prostredie vážne. Snažíme sa zapojiť do procesu aj našich zákazníkov, a to prostredníctvom možnosti posielať zdarma použité náplne na recykláciu.

Podieľame sa aj na množstve enviromentálnych programoch po celej Európe. Zamestnanci ako dobrovoľníci sa zapájajú do projektov ochrany  lokálnych parkov a prírodných rezervácií a do opätovného zalesňovania.

V spolupráci s ekologickou organizáciou Cool Earth pomáhame miestnym komunitám a snažíme sa zastaviť likvidáciu dažďových pralesov.

Pre viac informácií a podporu navštívte našu webovú stránku.

Späť na začiatok