1. Domov Brother
  2. Tlačiarne štítkov a bločkov
  3. QL-800 tlačiarne štítkov
  4. QL-800 tlačiarne štítkov
Empty office

Kancelária

Označte si zložky dokumentov a zvýraznite si dôležitú poštu pomocou výrazných čierno - červených štítkov pre jednoduché a rýchle dohľadanie dokumentov. Pre dvojfarebnú tlač môžete použiť kontinuálnu pásku aj štítky s preddefinovanou veľkosťou.

Pomocou aplikácií je možné vytlačiť adresné štítky, štítky na zložky dokumentov, štítky na označenie krabíc, políc, zásuviek, spotrebného materiálu v kancelárii a informačných tabúľ.

QL-800

Labels in a warehouse facility

Skladové hospodárstvo

Upútajte pozornosť štítkom v červenej a čiernej farbe. Na požiadanie vytvorte dočasné štítky použiteľné v interiéri, pomocou dvojfarebnej kontinuálnej pásky. Vhodné pre bezpečnostné značenie. Alternatívne môžete tlačiť na odolnejšiu pásku iba čiernou farbou.

Aplikácie ponúkajú štítky pre dočasné značenie v interiéri, menovky pre návštevy, alebo štítky pre označenie zariadenia kancelárie. 

 

 

QL-800

Labels on boxes in a warehouse

Poštové a zásielkové služby

Vytlačte dobre viditeľné adresné a manipulačné štítky za sekundu pomocou dvojfarebnej kontinuálnej pásky,čím zabezpečíte včasné doručenie zásielok.

Aplikácie ponúkajú tlač adresných štítkov, manipulačných štítkov, skladových štítkov,čiarových kódov pre tovary, palety a krabive, inventarizačné štítky a interierové informačné tabule.

QL-800

Labels being used in a retail store

Maloobchod

Zvýšte svoje tržby pomocou pútavých a výrazných cenoviek a ponúk vytlačených na červeno - čiernu kontinuálnu pásku. Tlačiareň QL-820NWBc umožňuje samostatnú prevádzku, LCD displej a voliteľná batériová základňa - ideálne pre prácu na predajni.

Aplikácie ponúkajú tlač produktových štítkov, štítkov so špeciálnou cenou, štítkov s čiarovým kódom pre identifikáciu a logistiku tovarov a možnosť tlače intériérových informačných tabúľ.

QL-820NWBc

Labels being used on food at a supermarket

Potravinársky priemysel

Vytvárajte nápadité štítky, vyhovujúce potravinárskemu priemyslu. Etiketami vytlačenými na naše dvojfarebné kontinuálne rolky, zvýraznite alergény, dátumy použitia a špeciálne ponuky v čiernej a červenej farbe. Tlačiareň QL-820NWBc umožňuje tlačiť štítky kdekoľvek ste, aj v mieste prípravy potravín.

Aplikácie zahŕňajú štítky s vyznačením alergénov, etikety na prípravu potravín, štítky produktov, štítky s cenami, štítky na chladničku a štítky s čiarovým kódom.

QL-820NWBc

Labels being used on an ID badge

Návštevy

Zlepšite manažment návštev pomocou čierno-červených menoviek a identifikačných kariet, či informačných tabúľ. Tlačiareň QL-810Wc a QL-820NWBc umožňuje tlačiť štítky s možnosťou zvýraznenia dátumu alebo času, označiť oblasti prístupu, alebo umiestnenie hasiacich zariadení. Bezdrôtové pripojenie umožňuje pohodlne vytlačiť štítky zo smartfónu alebo tabletu prostredníctvom mobilných aplikácií.

Aplikácie ponúkajú možnosť tlače menoviek pre návštevy, adresných štítkov a interiérových informačných tabúľ.

QL-810Wc