1. Domov
  2. Firemné Riešenia
  3. Služby pre stredne veľké spoločnosti

Stredne veľká spoločnosť

Výber riešení pre tlač a skenovanie spoločnosti Brother, navrhnutých podľa potrieb Vašej stredne veľkej spoločnosti.

Kontaktujte nás a zistite ako môžu naše riešenia pomôcť Vášmu podnikaniu

Zistite ako môžeme pomôcť Vašej spoločnosti pracovať efektívnejšie...

Áno. S funkciou PrintSmart Secure Pro Mail2Print. Pri použití bezpečnostnej technológie Brother je možné dokumenty posielať do tlačiarne ako prílohy emailu zabezpečené PIN kódom. Tlačiareň začne tlačiť až keď je zadaný správny PIN kód.
Ideálny spôsob ako spravovať prístup, overovanie a využitie je použitie bezpečnostného PIN kódu alebo čítačky ID kariet. Správa je integrovaná v našom softwari PrintSmart Secure Pro a Secure Function Lock. Uživateľom môžu byť vydané zákaznícke karty alebo môžete do Vašich terajších kancelárksych vstupných kariet pridať NFC čip.
 
Nie. Univerzálny ovládač Brother Vám umožní realizovať iba jednu jednoduchú inštaláciu pre všetky Vaše zariadenia. Prípadne môžete využiť Microsoft® Installer (MSI) pre automatizáciu celého procesu tvorbou súboru pre prevod celého softwaru Brother, ktorý užívateť potrebuje vo svojom počítači.
 
Existuje niekoľko možností. Jeden spôsob ako rozhodnete, kto môže tlačiť, faxovať, skenovať a kopírovať a kto nie, je využitie Secure Function Lock. Prístup užívateľov k funkciám je tak podmienený právami ich PIN kódu alebo NFC karty. U niektorých zariadení Brother môžete tiež na správu použiť Active Directory alebo LDAP. Ďalšou možnosťou je použitie softwaru Brother PrintSmart Secure Pro na povolenie tlače a skenovania.
Nie. S využitím Brother PrintSmart Secure Pro pull printing nie ste viazaní na konkrétne zariadenie - úlohy tlače môžete uvoľniť z najvýhodnejšieho miesta. Každá úloha je zadržaná bezpečne v sieti do doby až kým nepoužijete pre jej uvoľnenie z ľubovoľnej tlačiarne svoj PIN kód alebo NFC ID kartu.

Brother na Vašej strane

Na základě pochopení vašich požadavků jsme vyvinuli širokou škálu vyspělých specifických řešení. Přinášíme vám možnost vybrat si nejlepší způsob práce pro vaši středně velkou firmu. Společnost Brother nabízí:
  • Priemyslové štandardy
  • Širokú škálu riešení
  • Ocenenú technológiu