1. Domov Brother
  2. Firemné Riešenia
  3. Služby pre stredne veľké spoločnosti
contact us

Kontaktujte nás a zistite ako môžu naše riešenia pomôcť Vášmu podnikaniu

Zistite ako môžeme pomôcť Vašej spoločnosti pracovať efektívnejšie...

Ideálny spôsob ako spravovať prístup, overovanie a využitie je použitie bezpečnostného PIN kódu alebo čítačky ID kariet. Správa je integrovaná v našom riešení Secure Print + a Secure Function Lock. Užívateľom môžu byť vydané zákaznícke karty alebo môžete do Vašich terajších kancelárskych vstupných kariet pridať NFC čip.
 
Nie. Univerzálny ovládač Brother Vám umožní realizovať iba jednu jednoduchú inštaláciu pre všetky Vaše zariadenia. Prípadne môžete využiť Microsoft® Installer (MSI) pre automatizáciu celého procesu tvorbou súboru pre prevod celého softwaru Brother, ktorý užívateť potrebuje vo svojom počítači.
 
Existuje niekoľko možností. Jeden spôsob ako rozhodnete, kto môže tlačiť, faxovať, skenovať a kopírovať a kto nie, je využitie Secure Function Lock. Prístup užívateľov k funkciám je tak podmienený právami ich PIN kódu alebo NFC karty. U niektorých zariadení Brother môžete tiež na správu použiť Active Directory alebo LDAP. Ďalšou možnosťou je použitie externých systémov správy tlače.
Nie. Vďaka kompatibilite zariadení Brother s externými nadväzujúcimi tlačovými systémami, s možnosťou vyžiadanej tlače, tzv. pull printing, nie ste viazaní na konkrétne zariadenie - úlohy tlače môžete uvoľniť z najvýhodnejšieho miesta. Každá úloha je zadržaná bezpečne v sieti do doby až kým nepoužijete pre jej uvoľnenie z ľubovoľnej tlačiarne svoj PIN kód alebo NFC ID kartu.
People in the office with Brother printer

Brother na Vašej strane

Na základe Vašich požiadaviek sme vyvinuli širokú škálu vyspelých špecifických riešení. Prinášame Vám možnosť vybrať si najlepší spôsob práce pre Vašu stredne veľkú firmu. Spoločnosť Brother ponúka:
  • Priemyslové štandardy
  • Širokú škálu riešení
  • Ocenenú technológiu