1. Domov Brother
  2. Firemné Riešenia
  3. Prenosné tlačiarne štítkov pre zdravotníctvo
  4. Domáca ošetrovateľská starostlivosť

Výhody pre ošetrovateľov v domácnosti

Záchranári a zdravotnícki pracovníci sú v teréne pod tlakom, aby urobili čo najviac návštev a ošetrili čo najviac pacientov. Spoľahlivé prenosné riešenie tlače znižuje potrebu práce v kancelárii a minimalizuje chybovosť pri ručnom písaní správ.

Bezpečnosť pacientov je prvoradá a zabezpečenie správnosti dokumentácie zvyšuje šance na zotavenie.

Tlačené dokumenty minimalizujú množstvo chýb a sú lepšie čitateľné aj pre pacientov.

Tlačiarne radu PJ-700 sú malé, kompaktné a veľmi ľahké. Ideálne pre zdravotníkov pracujúcich v teréne.

Tlačiarne Brother sú vďaka vďaka žiadnym pohyblivým častiam a systému tlače bez atramentov extrémne odolné a nepotrebujú skoro žiadnu údržbu.

Široká škála spotrebného materiálu a príslušenstva Brother a iných značiek umožňuje realizovať akékoľvek tlačové riešenia na mieru.

Ošetrovateľ sa rozpráva s pacientom v domácom prostredí

Pacientom k dispozícii

Pracovníci domácej ošetrovateľskej služby potrebujú mať možnosť vytvárať dokumentáciu na mieste, takže pacienti môžu okamžite dostať vytlačený plán starostlivosti a poskytovanej liečby. Technológia tlače znižuje riziko chýb spojených s ručne písanými dokumentmi.

 

Tlačové aplikácie

· plán starostlivosti o pacientov formátu A4 

 

Tlačiarne radu Brother PJ-700 sú najmenšie prenosné tlačiarne formátu A4 na trhu. Disponujú funkciami tak potrebnými pre pracovníkov ošetrovateľskej služby.

Ošetrovateľ tlačí dokument

Odľahčené prevedenie

Ošetrovatelia na cestách potrebujú pre svojich pacientov tlačiť aktualizované plány starostlivosti. Tlačiarne radu PJ-700 disponujú celým radom príslušenstva a funkcií, ktoré pomáhajú zefektívniť ich pracovné postupy.

Riešenia starostlivosti

Brother a spoločnosti tretích strán ponúkajú širokú škálu voliteľného príslušenstva na optimalizáciu pracovných tokov.

Spoľahlivosť

Tlačiarne s technológiou termálnej tlače nemajú žiadne pohyblivé časti a nehrozí pri nich riziko rozliatia atramentu ani problémy spojené s extrémnymi teplotami.

Jednoduché použitie

Jednoduchá obsluha a bezproblémová integrácia s rôznymi hostiteľskými zariadeniami.

Domáca ošetrovateľka sa rozpráva s pacientom

Domáca lekárska starostlivosť


„Naši komunitní lekári navštevujú pacientov vo svojich domovoch. Zaznamenávajú podrobnosti o každej návšteve v elektronickej podobe, ale aby sme zabezpečili konzistentnosť starostlivosti, chceli sme byť schopní ponechať vytlačené dokumenty na mieste. Testovali sme tlačiareň Brother PJ-623 v našich podmienkach na spoľahlivosť, kvalitu a prehľadnosť výtlačkov. Tlačiareň pracovala výnimočne dobre, tlačila prehľadné správy aj napriek tomu že bola prenášaná z miesta na miesto. Preto sme naplánovali nákup viac ako 500 zariadení pre tento účel."

Dominic Tennant, projektový manažér, South Staffordshire a Shropshire Healthcare NHS Foundation Trust, Spojené kráľovstvo

Read more (PDF, 434KB)

 

PJ-700-skener

Prezrite si ponuku prenosných A4 tlačiarní Brother

printers