Mohlo by Vás tiež zaujímať:

Pomôžeme Vám nájsť riešenie

Áno. Brother iPrint & Scan je bezplatná aplikácia kompatibilná s Apple iOS, Androidom a zariadeniami s Windows Mobile. Môžete ju použiť na skenovanie dokumentov do svojho mobilného zariadenia vo vysokej kvalite, a takisto ich potom vytlačiť.

Riešením problému je rozdelenie skenovaných dokumentov do zvládnuteľných sekcií a ich odoslaním na niekoľko emailov (namiesto jedného emailu).

Áno, existuje celý rad spôsobov, ako to dosiahnuť. Aplikácie Brother Cloud sú rastúcou sadou inovatívnych cloudovo založených aplikácií s priamym prístupom zo zariadenia Brother bez použitia počítača. Môžete odstrániť farebné pozadie a automaticky opraviť prípadné chyby skenovania, vrátane odstránenia skosenia pri šikmom vložení dokumentu.

Existuje mnoho spôsobov, ako uložiť snímaný dokument. Pomocou zariadenia Brother môžete odoslať súbor do adresára v sieti, do FTP adresára, cloudového úložiska tretej strany, alebo na emailovú adresu. Súbor tiež môžete jednoducho uložiť priamo do USB pamäti.

Spokojný zamestnanec

Brother na Vašej strane

K dispozícii je celý rad dokumentov a riešení pre skenovanie, ktorá môžu byť upravené podľa potrieb Vašej spoločnosti. Spoločnosť Brother ponúka:
  • Širokú škálu riešení
  • Spoľahlivú technológiu
  • Flexibilné projekty