1. Domov
  2. Firemné Riešenia
  3. Skenovanie dokumentov

Skenovanie dokumentov

Skenovanie a správa elektronických dokumentov môže byť zložitá, najmä vo väčších organizáciách. Riešenia Brother pre skenovanie dokumentov ponúkajú širokú škálu možností pre každodenné skenovanie a archiváciu obchodných dokumentov.

Mohlo by Vás tiež zaujímať:

PrintSmart Secure Pro

Získajte kontrolu nad bezpečnosťou a nákladmi na tlačiarne vo Vašej spoločnosti pomocou
Brother PrintSmart Secure Pro

iPrint & Scan

Vaši zamestnanci môžu tlačiť a skenovať
z akéhokoľvek zariadenia v bezplatnej mobilnej aplikácii Brother

Aplikácia Web Connect & Brother Cloud

Pripojte sa do cloudu a editujte dokumenty priamo 
z Vášho zariadenia značky Brother

Pomôžeme Vám nájsť riešenie

Áno. Brother iPrint & Scan je bezplatná aplikácia kompatibilná s Apple iOS, Androidom a zariadeniami s Windows Mobile. Môžete ju použiť na skenovanie dokumentov do svojho mobilného zariadenia vo vysokej kvalite, a takisto ich potom vytlačiť.

Riešením problému je rozdelenie skenovaných dokumentov do zvládnuteľných sekcií a ich odoslaním na niekoľko emailov (namiesto jedného emailu).

Áno, existuje celý rad spôsobov, ako to dosiahnuť. Aplikácie Brother Cloud sú rastúcou sadou inovatívnych cloudovo založených aplikácií s priamym prístupom zo zariadenia Brother bez použitia počítača. Môžete odstrániť farebné pozadie a automaticky opraviť prípadné chyby skenovania, vrátane odstránenia skosenia pri šikmom vložení dokumentu.

Existuje mnoho spôsobov, ako uložiť snímaný dokument. Pomocou zariadenia Brother môžete odoslať súbor do adresáru v sieti, do FTP adresáru, cloudového úložiska tretej strany, alebo na emailovú adresu. Súbor tiež môžete jednoducho uložiť priamo do USB pamäte.

Brother na Vašej strane

K dispozícii je celý rad dokumentov a riešení pre skenovanie, ktorá môžu byť upravené podľa potrieb Vašej spoločnosti. Spoločnosť Brother ponúka:
  • Širokú škálu riešení
  • Spoľahlivú technológiu
  • Flexibilné projekty