Brother TZe-B31

Originálna kazeta Brother s laminovanou páskou, čierna na reflexnej oranžovej – šírka 12 mm

šírka pásky 12 mm, dĺžka pásky 5 m

samolepiaci zalaminovaný štítok

vysokokvalitná originálna kazeta Brother

Detaily produktu

TZeB31_main

dobre čitateľné a trvácne značenie

Hlavné vlastnosti

  • šírka pásky 12 mm, dĺžka pásky 5 m
  • samolepiaci zalaminovaný štítok
  • vysokokvalitná originálna kazeta Brother
  • dobre čitateľné a trvácne značenie

Popis

Originálna kazeta Brother TZe-B31 s páskou reflexnej oranžovej farby. Vhodná na výraznejšie označenie, napr. na výstražné značenie, alebo označenie špeciálnych položiek. Pre svoju výraznú farbu zabezpečí, že dôležité položky označené týmito štítkami nájdete okamžite. Je kompatibilná s tlačiarňami Brother P-touch.

 

Kompatibilné s

Zobraziť viac
Zobraziť menej

Viac o tomto produkte...

Reflexné, dobre viditeľné štítky Brother TZe-B31, ideálne pre zaznačenie dôležitých informácií. Vhodné pre označenie dôležitých predmetov, alebo pokynov pre zvládanie núdzových situácií.

Samolepiace laminované štítky TZe pozostávajú zo šiestich vrstiev materiálov, výsledkom čoho je veľmi odolný a trvácny štítok. Sú vyvinuté  tak, aby boli odolné voči vysokým teplotám, chemikáliám, oteru, slnečnému žiareniu a vode, takže zostávajú pevne prilepené s jasnými farbami a ostrým čitateľným textom i za extrémnych podmienok.

Výmena TZe kazety je veľmi jednoduchá a rýchla. Pásky sú vyrábané v rôzny šírkach, farbách a s rôznymi vlastnosťami, takže sú použiteľné v rôznorodých priestoroch, od priemyslu až po domácnosti.

Späť na začiatok