Brother TZe-233

Originálna kazera s laminovanou páskou, modrá na bielej – šírka 12 mm

13,91 € S DPH

11,59 € Bez DPH

šírka pásky 12 mm, dĺžka pásky 8 m

samolepiaci zalaminovaný štítok

vysokokvalitná originálna kazeta Brother

Detaily produktu

TZe233_main

dobre čitateľné a trvácne značenie

Hlavné vlastnosti

  • šírka pásky 12 mm, dĺžka pásky 8 m
  • samolepiaci zalaminovaný štítok
  • vysokokvalitná originálna kazeta Brother
  • dobre čitateľné a trvácne značenie

Popis

Originálna kazeta TZe-233 s laminovanou bielou páskou s potlačou modrej farby. Vhodná na bežné aplikácie, v pracovnom či domácom prostredí. Je kompatibilná s tlačiarňami Brother P-touch.

Kompatibilné s

Zobraziť viac
Zobraziť menej

Viac o tomto produkte...

Originálna kazeta Brother TZe-233 s laminovanou páskou zaručuje, že vytlačené štítky budú jasné, ostré a ľahko čitateľné po dlhú dobu.
Pomocou tlačiarní štítkov a pások Brother P-touch vytvoríte trvácne značenie s laminovanými štítkami rôznych farieb a veľkostí, kdekoľvek je to vhodné či potrebné.

Samolepiace laminované štítky TZe pozostávajú zo šiestich vrstiev materiálov, výsledkom čoho je veľmi odolný a trvácny štítok. Sú vyvinuté  tak, aby boli odolné voči vysokým teplotám, chemikáliám, oteru, slnečnému žiareniu a vode, takže zostávajú pevne prilepené s jasnými farbami a ostrým čitateľným textom i za extrémnych podmienok.

Výmena TZe kazety je veľmi jednoduchá a rýchla. Pásky sú vyrábané v rôzny šírkach, farbách a s rôznymi vlastnosťami, takže sú použiteľné v rôznorodých priestoroch, od priemyslu až po domácnosti.

Späť na začiatok