Brother WT800CL

Originálna nádobka odpadového tonera. Pracovný cyklus 100 000 strán

Pracovný cyklus 100 000 strán v súlade s normou ISO/IEC 19798.

Vysokokvalitný originálny spotrebný materiál Brother

Udržiava vašu laserovú tlačiareň Brother v správnom chode.

Detaily produktu

odpadová nádobka Brother WT800CL

Vyvinuté tímom inžinierov, ktorí navrhli tlačiareň Brother. 

Hlavné vlastnosti

  • Pracovný cyklus 100 000 strán v súlade s normou ISO/IEC 19798.
  • Vysokokvalitný originálny spotrebný materiál Brother
  • Udržiava vašu laserovú tlačiareň Brother v správnom chode.
  • Vyvinuté tímom inžinierov, ktorí navrhli tlačiareň Brother. 

Popis

S WT800CL zaistíte správny chod vašej laserovej tlačiarne a zabezpečíte, aby vaše výtlačky zostali v najlepšej možnej kvalite.

Jednoducho sa inštaluje a má dlhú životnosť. Tento spotrebný materiál je kompatibilný s radom tlačiarní Brother. 

Nepoužívajte opätovne rovnakú nádobku odpadového tonera. Keď vás tlačiareň vyzve, vymeňte nádobku za novú, aby sa zachovala funkčnosť tlačiarne.

Viac o tomto produkte...

 
dokument vytlačený na Brother tlačiarni, laptop, tlačiareň Brother

Kvalita a spoľahlivosť

Uistite sa, že vaša tlačiareň Brother naďalej prináša výnimočné výsledky, ktoré očakávate, a to výberom odpadovej tonerovej jednotky WT800CL. Aj keď sú k dispozícii lacnejšie náhradné alternatívy, len originálna odpadová tonerová nádobka WT800CL zaručuje, že váš stroj bude aj naďalej pracovať tak rýchlo a efektívne, ako by mal.

 
 
žena s farebným dokumentom

Garancia spokojnosti

Používanie originálneho spotrebného materiálu Brother je jediný spôsob, ako zabezpečiť, aby vaša tlačiareň naďalej fungovala čo najlepšie. WT800CL je nádobka na odpadový toner. Tento diel je navrhnutý tak, aby vaša tlačiareň Brother fungovala čo najlepšie a poskytovala vám skvelé výsledky počas dlhej doby.

podpora Brother

"Sme tu pre vás"

Používaním originálneho spotrebného materiálu od spoločnosti Brother chránite vašu tlačiareň. "Sme tu pre vás“ Zaväzujeme sa poskytovať vynikajúcu podporu predaja a starostlivosť o zákazníkov - pred aj po zakúpení našich produktov.

 
Papagáje nad amazónskym pralesom

Životné prostredie a recyklácia

Všetky tonerové kazety Brother sú vyrobené tak, aby mali čo najnepatrnejší vplyv na životné prostredie. Spoločnosť Brother zaisťuje ekologicky zodpovedný spôsob likvidácie svojich výrobkov ku koncu ich životnosti. 

 

Recyklácia

Pracujeme s Vami pre lepšie životné prostredie

V spoločnosti Brother berieme našu zodpovednosť za životné prostredie vážne. Snažíme sa zapojiť do procesu aj našich zákazníkov, a to prostredníctvom možnosti posielať zdarma použité náplne na recykláciu.

Podieľame sa aj na množstve enviromentálnych programoch po celej Európe. Zamestnanci ako dobrovoľníci sa zapájajú do projektov ochrany  lokálnych parkov a prírodných rezervácií a do opätovného zalesňovania.

V spolupráci s ekologickou organizáciou Cool Earth pomáhame miestnym komunitám a snažíme sa zastaviť likvidáciu dažďových pralesov.

Pre viac informácií a podporu navštívte našu webovú stránku.

Späť na začiatok