Originálna jednotka valca Brother DR-B023

Originálna jednotka valca radu TonerBenefit. Výťažnosť pribl. 12000 strán

až 12 000 výtlačkov

vysokokvalitná originálna jednotka valca Brother

Detaily produktu

spotrebný materiál Brother DR023

Hlavné vlastnosti

  • až 12 000 výtlačkov
  • vysokokvalitná originálna jednotka valca Brother

Popis

Originálna jednotka valca DR-B023 TonerBenefit je odborne navrhnutá pre použitie s laserovými tlačiarňami Brother. Použitie originálneho spotrebného materiálu zaručuje, že Vaša tlačiareň bude schopná dosahovať najvyššiu kvalitu výtlačkov po celý čas.Je určená pre tlačiarne Brother radu TonerBenefit.

Viac o tomto produkte...

Používanie originálneho spotrebného materiálu Brother zabezpečí, že Vaša tlačiareň bude poskytovať kvalitný tlačový výstup po celú dobu.

Zamestnanci spoločnosti Brother kontrolujúci spotrebný materiál

"Sme tu pre vás" aj prostredníctvom našej podpory

Používanie originálneho spotrebného materiálu spoločnosti Brother garantuje záruku na vašu tlačiareň. Vždy "Sme tu pre vás“. Poskytujeme vynikajúcu podporu predaja a starostlivosť o zákazníkov, a to pred zakúpením našich produktov ako aj po ňom.

 
Logo aplikácie Brother Mobile Connect

Tlačte odkiaľkoľvek

Pomocou aplikácie Brother Mobile Connect máte ovládanie vašej tlačiarne Brother plne v rukách. Tlačte a skenujte dokumenty na cestách a objednávajte originálny spotrebný materiál Brother priamo k vašim dverám. Môžete si tiež prispôsobiť ‌vami často používané funkcie a zažiť revolučný spôsob tlače z vášho mobilného zariadenia. Stiahnite si aplikáciu do vášho mobilného zariadenia a môžete začať. Zistiť viac...

tonerbenefit transparent Overview

Vyššia úspora so sériou TonerBenefit

Vysokokvalitné tlačené dokumenty nemusia stáť veľa. Naše modely zo série TonerBenefit sú skvelou voľbou na tlač vyššieho objemu pomocou tonerových kaziet s výťažnosťou až 2000 strán 7, s nižšími celkovými nákladmi na vlastníctvo bez ovplyvnenia kvality. Užívajte si výhody 3-ročnej záruky po registrácii vášho produktu.

Recyklácia

Pracujeme s Vami pre lepšie životné prostredie

V spoločnosti Brother berieme našu zodpovednosť za životné prostredie vážne. Snažíme sa zapojiť do procesu aj našich zákazníkov, a to prostredníctvom možnosti posielať zdarma použité náplne na recykláciu.

Podieľame sa aj na množstve enviromentálnych programoch po celej Európe. Zamestnanci ako dobrovoľníci sa zapájajú do projektov ochrany  lokálnych parkov a prírodných rezervácií a do opätovného zalesňovania.

V spolupráci s ekologickou organizáciou Cool Earth pomáhame miestnym komunitám a snažíme sa zastaviť likvidáciu dažďových pralesov.

Pre viac informácií a podporu navštívte našu webovú stránku.

Späť na začiatok