Brother BU800CL

Originálny prenosový pás

Pracovný cyklus 100 000 strán

Vysokokvalitný originálny spotrebný materiál Brother

Udržiava vašu laserovú tlačiareň Brother v čo najlepšej kondícii

Detaily produktu

Originálny prenosový pás BU800CL

Vyvinuté tímom inžinierov, ktorí navrhli i vašu tlačiareň Brother - tak, aby udržiavali vaše zariadenie plne funkčné a poskytovali vysokokvalitné výstupy.

Hlavné vlastnosti

  • Pracovný cyklus 100 000 strán
  • Vysokokvalitný originálny spotrebný materiál Brother
  • Udržiava vašu laserovú tlačiareň Brother v čo najlepšej kondícii
  • Vyvinuté tímom inžinierov, ktorí navrhli i vašu tlačiareň Brother - tak, aby udržiavali vaše zariadenie plne funkčné a poskytovali vysokokvalitné výstupy.

Popis

Udržiavajte vašu laserovú tlačiareň v najlepšej kvalite s originálnym prenosovým pásom Brother BU800CL.

Jednoducho sa inštaluje, je spoľahlivý a má dlhú životnosť. Je kompatibilný s celým radom tlačiarní Brother. 

Keď vás tlačiareň vyzve, vymeňte prenosový pás za nový, aby sa zachovala vysoká kvalita tlače. Ponechanie prenosového pásu v tlačiarni nad odporúčanú dobu môže viesť k slabému výkonu a poškodiť vaše zariadenie.

 

Viac o tomto produkte...

 
dokument vytlačený na Brother tlačiarni, laptop, tlačiareň Brother

Kvalita a spoľahlivosť

S originálnym prenosovým pásom BU800CL bude vaša tlačiareň Brother poskytovať výnimočné výstupy. Aj keď sú dostupné lacné náhrady, len originálny prenosový pás BU800CL zaručuje, že vaše zariadenie bude naďalej fungovať tak rýchlo a efektívne, ako by malo.

 
 
žena s farebným dokumentom

Garancia spokojnosti

Používanie spotrebného materiálu Brother je jediný spôsob, ako zabezpečiť, aby vaša tlačiareň naďalej fungovala čo najlepšie. Objednajte si originálny prenosový pás BU800CL od spoločnosti Brother – navrhnutý tak, aby udržiaval vašu tlačiareň Brother v správnom chode.

podpora Brother

"Sme tu pre vás"

Používaním originálneho spotrebného materiálu od spoločnosti Brother chránite vašu tlačiareň. "Sme tu pre vás“ Zaväzujeme sa poskytovať vynikajúcu podporu predaja a starostlivosť o zákazníkov - pred aj po zakúpení našich produktov.

 
Papagáje nad amazónskym pralesom

Životné prostredie a recyklácia

Všetky atramentové kazety Brother sú vyrobené tak, aby mali čo najnepatrnejší vplyv na životné prostredie. Spoločnosť Brother zaisťuje ekologicky zodpovedný spôsob likvidácie svojich výrobkov ku koncu ich životnosti. 

 

Recyklácia

Pracujeme s Vami pre lepšie životné prostredie

V spoločnosti Brother berieme našu zodpovednosť za životné prostredie vážne. Snažíme sa zapojiť do procesu aj našich zákazníkov, a to prostredníctvom možnosti posielať zdarma použité náplne na recykláciu.

Podieľame sa aj na množstve enviromentálnych programoch po celej Európe. Zamestnanci ako dobrovoľníci sa zapájajú do projektov ochrany  lokálnych parkov a prírodných rezervácií a do opätovného zalesňovania.

V spolupráci s ekologickou organizáciou Cool Earth pomáhame miestnym komunitám a snažíme sa zastaviť likvidáciu dažďových pralesov.

Pre viac informácií a podporu navštívte našu webovú stránku.

Späť na začiatok