Brother BWP-1D300-110

Vosková termotransferová čierna páska (Premium wax), s dĺžkou 300 m a šírkou 110 mm, bola certifikovaná spoločnosťou Brother International Europe.

Vysokokapacitná páska s dĺžkou až 300 m

Šírka 110 mm

Vysokokvalitná termotransferová atramentová páska

Detaily produktu

Čierna termotransferová páska

Vysoká dolnosť

Vosková páska (Premium wax) s čiernym atramentom

​Použitie s kompatibilnými rolkami so štítkami

Hlavné vlastnosti

  • Vysokokapacitná páska s dĺžkou až 300 m
  • Šírka 110 mm
  • Vysokokvalitná termotransferová atramentová páska
  • Vysoká dolnosť
  • Vosková páska (Premium wax) s čiernym atramentom
  • ​Použitie s kompatibilnými rolkami so štítkami

Popis

Vysokokapacitné prémiové voskové pásky s dĺžkou 300 m pre potreby profesionálnej tlače štítkov. Čierne termotransferové (farbonosné) pásky BWP-1D300-110 sa používajú v spojení s kompatibilnými rolkami so štítkami. Použitie: logistické, maloobchodné, zdravotnícke a iné prostredie.

Zobraziť viac
Zobraziť menej

Viac o tomto produkte...

Vosková termotransferová čierna páska (Premium wax) zabezpečuje profesionálnu a bezproblémovú tlač na kompatibilnej tlačiarni štítkov Brother. Táto vysokokapacitná vosková páska s dĺžkou až 300 metrov vyžaduje menej časté výmeny a zabezpečuje, aby Vaša tlačiareň pracovala spoľahlivo.

BWP-1D300-110 - vosková termotransferová páska (Premium wax) pre profesionálne výsledky, je vyrobená podľa vysokej špecifikácie a je kompatibilná so špecifickými termotransferovými tlačiarňami štítkov Brother.

Výberom voskovej pásky (Premium wax) od spoločnosti Brother International Europe zaistíte, že Vaše zariadenie bude naďalej pracovať čo najlepšie a poskytne Vám vysokokvalitné výsledky.
Späť na začiatok