Brother BSS-1D300-110

Štandardná voskovo-živicová termotransferová čierna páska s dĺžkou 300 m a šírkou 110 mm, bola certifikovaná spoločnosťou Brother International Europe.

Vysokokapacitná páska s dĺžkou až 300 m

Šírka 110 mm

Vysokokvalitná termotransferová atramentová páska

Detaily produktu

Čierna termotransferová páska

Vysoká odolnosť

Voskovo-živicová páska (Standard wax/resin) s čiernym atramentom

Použitie s kompatibilnou rokou so štítkami

Hlavné vlastnosti

  • Vysokokapacitná páska s dĺžkou až 300 m
  • Šírka 110 mm
  • Vysokokvalitná termotransferová atramentová páska
  • Vysoká odolnosť
  • Voskovo-živicová páska (Standard wax/resin) s čiernym atramentom
  • Použitie s kompatibilnou rokou so štítkami

Popis

Štandardné voskovo-živicové pásky s dĺžkou 300 m pre potreby profesionálnej tlače štítkov. Čierne termotransferové (farbonosné) pásky BSS-1D300-110 sa používajú v spojení s kompatibilnými rolkami so štítkami. Použitie: logistické, maloobchodné, zdravotnícke a iné prostredie.

Viac o tomto produkte...

Štandardná voskovo-živicová termotransferová čierna páska zabezpečuje profesionálnu a bezproblémovú tlač na kompatibilnej tlačiarni štítkov Brother. Táto vysokokapacitná voskovo-živicová páska s dĺžkou až 300 metrov vyžaduje menej časté výmeny a zabezpečuje, aby Vaša tlačiareň pracovala spoľahlivo.

BSS-1D300-110 - štandardná voskovo-živicová termotransferová páska pre profesionálne výsledky, je vyrobená podľa vysokej špecifikácie a je kompatibilná so špecifickými termotransferovými tlačiarňami štítkov Brother.

Výberom štandardnej voskovo-živicovej pásky od spoločnosti Brother International Europe zaistíte, že Vaše zariadenie bude naďalej pracovať čo najlepšie a poskytne Vám vysokokvalitné výsledky.

Späť na začiatok