Brother BSP-1D300-110

Voskovo-živicová termotransferová čierna páska (Premium wax/resin), s dĺžkou 300 m a šírkou 110 mm, bola certifikovaná spoločnosťou Brother International Europe.

Vysokokapacitná páska s dĺžkou až 300 m

Šírka pásky 110 mm

Vysokokvalitná termotransferová atramentová páska

Detaily produktu

Čierna termotransferová páska

Vysoká odolnosť

Voskovo-živicová páska (Premium wax/resin) s čiernym atramentom

Použitie s kompatibilnými rolkami so štítkami

Hlavné vlastnosti

  • Vysokokapacitná páska s dĺžkou až 300 m
  • Šírka pásky 110 mm
  • Vysokokvalitná termotransferová atramentová páska
  • Vysoká odolnosť
  • Voskovo-živicová páska (Premium wax/resin) s čiernym atramentom
  • Použitie s kompatibilnými rolkami so štítkami

Popis

Voskovo-živicové pásky (Premium resin) s dĺžkou 300 m pre potreby profesionálnej tlače štítkov. Použitie: logistické, maloobchodné, zdravotnícke a iné prostredie.

Zobraziť viac
Zobraziť menej

Viac o tomto produkte...

Voskovo-živicová termotransferová čierna páska (Premium wax/resin) zabezpečuje profesionálnu a bezproblémovú tlač na kompatibilnej tlačiarni štítkov Brother. Táto vysokokapacitná voskovo-živicová páska s dĺžkou až 300 metrov vyžaduje menej časté výmeny a zabezpečuje, aby Vaša tlačiareň pracovala spoľahlivo.

BSP-1D300-110 - voskovo-živicová páska (Premium wax/resin) pre profesionálne výsledky, je vyrobená podľa vysokej špecifikácie a je kompatibilná so špecifickými termotransferovými tlačiarňami štítkov Brother.

Výberom voskovo-živicovej pásky (Premium wax/resin) od spoločnosti Brother International Europe zaistíte, že Vaše zariadenie bude naďalej pracovať čo najlepšie a poskytne Vám vysokokvalitné výsledky.

Späť na začiatok