Brother BRS-1D300-110

Štandardná živicová termotransferová čierna páska, s dĺžkou 300 m a šírkou 110 mm, bola certifikovaná spoločnosťou Brother International Europe.

Vysokokapacitná páska s dĺžkou až 300 m

Šírka 110 mm

Vysokokvalitná termotransferová atramentová páska

Detaily produktu

Čierna termotransferová páska

Vysoká odolnosť

Živicová páska (Standard resin) s čiernym atramentom

Použitie s kompatibilnými rolkami so štítkami

Hlavné vlastnosti

  • Vysokokapacitná páska s dĺžkou až 300 m
  • Šírka 110 mm
  • Vysokokvalitná termotransferová atramentová páska
  • Vysoká odolnosť
  • Živicová páska (Standard resin) s čiernym atramentom
  • Použitie s kompatibilnými rolkami so štítkami

Popis

Štandardné živicové pásky s dĺžkou 300 m pre potreby profesionálnej tlače štítkov. Čierne termotransferové (farbonosné) pásky BWS-1D300-110 sa používajú v spojení s kompatibilnými rolkami so štítkami. Použitie: logistické, maloobchodné, zdravotnícke a iné prostredie.

Viac o tomto produkte...

Štandardná živicová termotransferová čierna páska zaisťuje profesionálnu a bezproblémovú tlač na kompatibilnej tlačiarni štítkov Brother. Táto vysokokapacitná štandardná živicová páska s dĺžkou 300 m, vyžaduje menej časté výmeny a zabezpečuje, aby Vaša tlačiareň pracovala spoľahlivo.

BRS-1D300-110 - štandardná živicová termotransferová páska pre profesionálne výsledky, je vyrobená podľa vysokej špecifikácie a je kompatibilná so špecifickými termotransferovými tlačiarňami štítkov Brother.

Výberom štandardnej živicovej pásky od spoločnosti Brother International Europe zaistíte, že Vaše zariadenie bude naďalej pracovať čo najlepšie a poskytne Vám vysokokvalitné výsledky.

Späť na začiatok