Brother BRP-1D300-110

Živicová termotransferová čierna páska (Premium resin), s dĺžkou 300 m a šírkou 110 mm, bola certifikovaná spoločnosťou Brother International Europe.

Vysokokapacitná páska s dĺžkou až 300 m

Šírka pásky 110 mm

Vysokokvalitná termotransferová atramentová páska

Detaily produktu

Čierna termotransferová páska

Vysoká odolnosť

Premium živicová páska s čiernym atramentom

Použitie s kompatibilnými rolkami so štítkami

Hlavné vlastnosti

  • Vysokokapacitná páska s dĺžkou až 300 m
  • Šírka pásky 110 mm
  • Vysokokvalitná termotransferová atramentová páska
  • Vysoká odolnosť
  • Premium živicová páska s čiernym atramentom
  • Použitie s kompatibilnými rolkami so štítkami

Popis

Premium živicové pásky s dĺžkou 300 m pre potreby profesionálnej tlače štítkov. Čierne termotransferové (farbonosné) pásky BRP-1D300-110 sa používajú v spojení s kompatibilnými rolkami so štítkami. Použitie: logistické, maloobchodné, zdravotnícke a iné prostredie.

Zobraziť viac
Zobraziť menej

Viac o tomto produkte...

Živicová termotransferová čierna páska (Premium wax) zabezpečuje profesionálnu a bezproblémovú tlač na kompatibilnej tlačiarni štítkov Brother. Táto vysokokapacitná živicová páska s dĺžkou až 300 metrov vyžaduje menej časté výmeny a zabezpečuje, aby Vaša tlačiareň pracovala spoľahlivo.

BRP-1D300-110 - živicová termotransferová páska (Premium wax) pre profesionálne výsledky, je vyrobená podľa vysokej špecifikácie a je kompatibilná so špecifickými termotransferovými tlačiarňami štítkov Brother.

Výberom premium živicovej pásky od spoločnosti Brother International Europe zaistíte, že Vaše zariadenie bude naďalej pracovať čo najlepšie a poskytne Vám vysokokvalitné výsledky.

Späť na začiatok