Brother LC-3237M

Originálna atramentová kazeta, purpurová - výťažnosť 1500 strán

tlač až 1500 strán v súlade s ISO/IEC 24711

originálna atramentová kazeta Brother vysokej kvality

prehľadná spotreba s viditeľným zostávajúcim atramentom

Detaily produktu

LC3237M_main

jednoduchá výmena a bezproblémová prevádzka

Hlavné vlastnosti

  • tlač až 1500 strán v súlade s ISO/IEC 24711
  • originálna atramentová kazeta Brother vysokej kvality
  • prehľadná spotreba s viditeľným zostávajúcim atramentom
  • jednoduchá výmena a bezproblémová prevádzka

Popis

Brother LC-3237M je vysoko kapacitná kazeta s purpurovým atramentom, ktorý je navrhnutý tak, aby výtlačky dosahovali dlhodobo vysokú kvalitu, nerozmazávali sa, ani nevybledli. Kazeta je skonštruovaná s ohľadom na čo najjednoduchšiu výmenu a je kompatibilná s vybranými tlačiarňami Brother.

Viac o tomto produkte...

Dostupné v ďalších farbách

Táto purpurová atramentová kazeta LC3237M bola odborne navrhnutá tak, aby hladko spolupracovala so širokou škálou tlačiarní Brother a poskytovala výsledky najvyššej kvality.

Hoci použitie lacnejších, neznačkových kaziet vám môže ušetriť peniaze v krátkodobom horizonte, tieto často horšie produkty môžu spôsobiť početné problémy s tlačou a dokonca poškodiť váš stroj - takže to naozaj stojí za to riziko?

Výberom originálnej atramentovej kazety Brother LC3237M sa postaráte o to, aby vaša tlačiareň naďalej fungovala čo najlepšie a tiež, že všetky platné záruky zostanú v platnosti.

Creative Center

Navštívte Brother Creative Center  a získajte prístup k viac ako 2000 šablónam, ktoré si môžete prispôsobiť tak, aby ste vytvorili vlastné jedinečné obchodné dokumenty, alebo kreatívne projekty. Ponuka je rozdelená do dvoch kategórií.
Business Center ponúka množstvo marketingových materiálov, ktoré vám pomôžu urobiť skvelý dojem. Či už ste samostatne zárobkovo činná osoba alebo ste malý podnik, tieto inteligentné šablóny sú užitočné, ak chcete vytvoriť atraktívne vizitky, faktúry, letáky, plagáty a pod., ktoré môžu byť prispôsobené vašim potrebám.
Home Center je vybavené praktickými papierovými materiálmi - od vzdelávacích pomôcok a hier, cez veselé dekorácie, až po kreatívnu tvorbu (napr. skaldačky papierových postavičiek s postupom, ktoré sú úplne exkluzívne pre Brother).
A najlepšie zo všetkého, je to úplne zadarmo!

Späť na začiatok