Brother LC-1000M

Originálna atramentová kazeta Brother, purpurová - výťažnosť 400 strán

13,79 € S DPH

11,49 € Bez DPH

výťažnosť náplne je 400 strán podľa ISO/IEC 24711 s 5% pokrytím

originálna atramentová kazeta Brother vysokej kvality

jednoduchá výmena a bezproblémová prevádzka

Detaily produktu

LC1000M_main

Hlavné vlastnosti

  • výťažnosť náplne je 400 strán podľa ISO/IEC 24711 s 5% pokrytím
  • originálna atramentová kazeta Brother vysokej kvality
  • jednoduchá výmena a bezproblémová prevádzka

Popis

Brother LC-1000M je kazeta s purpurovým atramentom, ktorý je navrhnutý tak, aby výtlačky dosahovali dlhodobo vysokú kvalitu, nerozmazávali sa, ani nevybledli. Kazeta je skonštruovaná s ohľadom na čo najjednoduchšiu výmenu a je kompatibilná s vybranými tlačiarňami Brother.

Viac o tomto produkte...

Dostupné v ďalších farbách:

Atramenty použité v kazetách Brother sú navrhnuté tak, aby v spojení s tlačovou technológiou Brother poskytli najlepšiu kvalitu výtlačkov a bezproblémovú prevádzku.

Ak chcete maximálne využiť potenciál tlačiarne a získať čo najkvalitnejšie výtlačky, kúpte si purpurovú atramentovú kazetu LC1000M.

Použitie lacnejších neoriginálnych náplní môže prinesť krátkodobú úsporu, avšak tieto atramenty nie sú kompatibilné s Vaším zariadením, čo môže spôsobiť problémy s tlačou a v dlhodobom horizonte môže viesť až k poškodeniu zariadenia - tak prečo riskovať?

Používaním originálnych náplní si môžete byť istí, že Vaše zariadenie bude pracovať správne, bez problémov a záruka na zariadenie bude platná.

Creative Center

Navštívte Brother Creative Center  a získajte prístup k viac ako 2000 šablónam, ktoré si môžete prispôsobiť tak, aby ste vytvorili vlastné jedinečné obchodné dokumenty, alebo kreatívne projekty. Ponuka je rozdelená do dvoch kategórií.
Business Center ponúka množstvo marketingových materiálov, ktoré vám pomôžu urobiť skvelý dojem. Či už ste samostatne zárobkovo činná osoba alebo ste malý podnik, tieto inteligentné šablóny sú užitočné, ak chcete vytvoriť atraktívne vizitky, faktúry, letáky, plagáty a pod., ktoré môžu byť prispôsobené vašim potrebám.
Home Center je vybavené praktickými papierovými materiálmi - od vzdelávacích pomôcok a hier, cez veselé dekorácie, až po kreatívnu tvorbu (napr. skaldačky papierových postavičiek s postupom, ktoré sú úplne exkluzívne pre Brother).
A najlepšie zo všetkého, je to úplne zadarmo!

Späť na začiatok