Brother BT-5000M

Fľaštička s originálnym atramentom Brother, purpurová - výťažnosť až 5000 strán

výťažnosť náplne je pribl. 5000 strán

originálny purpurový atrament Brother vysokej kvality

jednoduché dopĺňanie a bezproblémová prevádzka

Detaily produktu

atramentová fľaštička Brother BT5000M

Hlavné vlastnosti

  • výťažnosť náplne je pribl. 5000 strán
  • originálny purpurový atrament Brother vysokej kvality
  • jednoduché dopĺňanie a bezproblémová prevádzka

Popis

Brother BT-5000M je fľaštička s purpurovým atramentom, ktorý je navrhnutý tak, aby výtlačky dosahovali dlhodobo vysokú kvalitu, nerozmazávali sa, ani nevybledli. Fľaštička je skonštruovaná s ohľadom na jednoduché a bezpečné dopĺňanie atramentu do zásobníkov pre tankové modely tlačiarní Brother.

Zobraziť viac
Zobraziť menej

Viac o tomto produkte...

Atramenty Brother sú navrhnuté tak, aby v spojení s tlačovou technológiou Brother poskytli najlepšiu kvalitu výtlačkov a bezproblémovú prevádzku.

Použitie lacnejších neoriginálnych náplní môže priniesť krátkodobú úsporu, avšak tieto atramenty nie sú kompatibilné s Vaším zariadením, čo môže spôsobiť problémy s tlačou a v dlhodobom horizonte môže viesť až k poškodeniu zariadenia - tak prečo riskovať?

Používaním originálnych náplní si môžete byť istí, že Vaše zariadenie bude pracovať správne, bez problémov a záruka na zariadenie bude platná.

 

Dostupné ďalšie farby:

BTD60BK - čierny atrament
výťažnosť fľaštičky pribl. 6500/7500 strán*

BT6000BK – čierny atrament
výťažnosť fľaštičky pribl. 6000 strán

BT5000C – azúrový atrament
výťažnosť fľaštičky pribl. 5000 strán

BT5000Y – žltý atrament
výťažnosť fľaštičky pribl. 5000 strán

* BTD60BK vytlačí pribl. 6500 strán pri použití s: DCP-T310, DCP-T510W, DCP-T710W a MFC-T910DW. Ak chcete využiť kapacitu na až 7500 stránok, musíte ju vložiť do: DCP-T220, DCP-T420W, DCP-T425W, DCP-T520W, DCP-T525W, DCP-T720W, alebo MFC-T920DW.

Creative Center

Navštívte Brother Creative Center  a získajte prístup k viac ako 2000 šablónam, ktoré si môžete prispôsobiť tak, aby ste vytvorili vlastné jedinečné obchodné dokumenty, alebo kreatívne projekty. Ponuka je rozdelená do dvoch kategórií.
Business Center ponúka množstvo marketingových materiálov, ktoré vám pomôžu urobiť skvelý dojem. Či už ste samostatne zárobkovo činná osoba alebo ste malý podnik, tieto inteligentné šablóny sú užitočné, ak chcete vytvoriť atraktívne vizitky, faktúry, letáky, plagáty a pod., ktoré môžu byť prispôsobené vašim potrebám.
Home Center je vybavené praktickými papierovými materiálmi - od vzdelávacích pomôcok a hier, cez veselé dekorácie, až po kreatívnu tvorbu (napr. skaldačky papierových postavičiek s postupom, ktoré sú úplne exkluzívne pre Brother).
A najlepšie zo všetkého, je to úplne zadarmo!

Späť na začiatok