Brother LC-970RBWBP

Balenie originálnych atramentových kaziet Brother. Obsahuje farebné náplne LC970C, LC970C, LC970Y - výťažnosť 300 strán každá

výťažnosť jednotlivých náplní je 300 strán podľa ISO/IEC 24711

originálne atramentové kazety Brother vysokej kvality

jednoduchá výmena a bezproblémová prevádzka

Detaily produktu

LC970RBWBP_main

Hlavné vlastnosti

  • výťažnosť jednotlivých náplní je 300 strán podľa ISO/IEC 24711
  • originálne atramentové kazety Brother vysokej kvality
  • jednoduchá výmena a bezproblémová prevádzka

Popis

Brother LC-970RBWBP je zostava farebných atramentových náplní pozostávajúca z žltej LC-970Y, purpurovej LC-970M a azúrovej náplne LC-970C. Originálne atramenty sú navrhnuté tak, aby výtlačky dosahovali dlhodobo vysokú kvalitu, nerozmazávali sa, ani nevybledli. Kazeta je skonštruovaná s ohľadom na čo najjednoduchšiu výmenu a je kompatibilná s vybranými tlačiarňami Brother.

Viac o tomto produkte...

Atramenty použité v kazetách Brother sú navrhnuté tak, aby v spojení s tlačovou technológiou Brother poskytli najlepšiu kvalitu výtlačkov a bezproblémovú prevádzku.

Použitie lacnejších neoriginálnych náplní môže prinesť krátkodobú úsporu, avšak tieto atramenty nie sú kompatibilné s Vaším zariadením, čo môže spôsobiť problémy s tlačou a v dlhodobom horizonte môže viesť až k poškodeniu zariadenia - tak prečo riskovať?

Používaním originálnych náplní si môžete byť istí, že Vaše zariadenie bude pracovať správne, bez problémov a záruka na zariadenie bude platná.

Späť na začiatok