Brother BT5000CLVAL

Výhodné balenie atramentových fliaš s azúrovou, purpurovou a žltou farbou. S každou farebnou náplňou vytlačíte až 5000 strán.

S farebnými atramentovými náplňami vytlačíte až 5000 strán v súlade s normou ISO/IEC 24711

Vysokokvalitné originálne balenie atramentových fliaš Brother BT5000CLVAL

Úspornejšie ako nákup jedného balenia, čím sa znížia vaše náklady na stranu

Detaily produktu

detail atramentových náplní v obale

Originálny atrament od spoločnosti Brother je dôkladne testovaný, aby vám zabezpečil vysokokvalitné výtlačky, zakaždým.

Používaním originálnych atramentových fliaš Brother BT5000CLVAL chránite vašu tlačiareň

Hlavné vlastnosti

  • S farebnými atramentovými náplňami vytlačíte až 5000 strán v súlade s normou ISO/IEC 24711
  • Vysokokvalitné originálne balenie atramentových fliaš Brother BT5000CLVAL
  • Úspornejšie ako nákup jedného balenia, čím sa znížia vaše náklady na stranu
  • Originálny atrament od spoločnosti Brother je dôkladne testovaný, aby vám zabezpečil vysokokvalitné výtlačky, zakaždým.
  • Používaním originálnych atramentových fliaš Brother BT5000CLVAL chránite vašu tlačiareň

Popis

Hľadáte atrament, ktorý vám zaručí vysokokvalitné výtlačky? Výhodné balenie Brother BT5000CLVAL (vrátane azúrových, žltých a purpurových atramentových fliaš) poskytuje tlač odolných, hladkých, spoľahlivých a vysokokvalitných výtlačkov. Naše dokonale vyvážené atramenty zabezpečia, že vaša tlačiareň bude fungovať čo najlepšie. 

Brother zvažuje vplyv na životné prostredie v každej fáze životného cyklu našich výrobkov a znižuje množstvo odpadu na skládkach. Všetok náš hardvér a spotrebný materiál je vyrobený tak, aby mal čo najnepatrnejší vplyv na životné prostredie. 
 
Originálny atrament Brother BT5000CLVAL - oplatí sa

Kompatibilné s

Zobraziť viac
Zobraziť menej

Viac o tomto produkte...

 
dokument vytlačený na Brother tlačiarni, laptop, tlačiareň Brother

Kvalita a spoľahlivosť

S originálnym spotrebným materiálom Brother vytvoríte výtlačky v profesionálnej kvalite. Atrament obsahuje starostlivo vybrané chemické látky, ktoré zabraňujú upchávaniu tlačovej hlavy pre plynulejšiu prevádzku. Tým sa zaistí spoľahlivý chod a odolnosť tlačiarne Brother.

žena s farebným dokumentom

Garancia spokojnosti

Atrament Brother je navrhnutý ako celý tlačový systém s ohľadom na tlačové zariadenia Brother - aby poskytoval najvyšší stupeň kvality. Originálny atramentový spotrebný materiál značky Brother predstavuje najlepší spôsob ochrany vašej investície a zabezpečenia optimálneho výkonu atramentovej tlačiarne Brother.

testované pre výkon

Testované pre lepší výkon

Atramenty a papier Brother sú odolné voči svetlu a ozónu, čo zaručuje, že pri dlhodobom vystavení v týchto podmienkach výtlačky časom nevyblednú. S originálnym atramentom od spoločnosti Brother zaistíte skutočne profesionálny vzhľad vašich výtlačkov.

podpora Brother

"Sme tu pre vás"

Používaním originálneho spotrebného materiálu od spoločnosti Brother chránite vašu tlačiareň. Zaväzujeme sa poskytovať vynikajúcu podporu predaja a starostlivosť o zákazníkov - pred aj po zakúpení našich produktov. "Sme tu pre Vás"

 
QR kód

Kontrola pravosti

Na originálnom atramente od spoločnosti Brother nájdete holografický bezpečnostný štítok. Skontrolujte, či balenie a bezpečnostný štítok neboli pozmenené a zistite, či je bezpečnostný holografický štítok originálny, overením jedinečného 7-miestneho identifikačného čísla na: www.brother.com/id

Papagáje nad amazónskym pralesom

Životné prostredie a udržateľnosť

Všetok atrament Brother je navrhnutý tak, aby mal čo najnepatrnejší vplyv na životné prostredie. Spoločnosť Brother zaisťuje ekologicky zodpovedný spôsob likvidácie svojich výrobkov ku koncu ich životnosti. 

 
MultiPack convenience

Viac pohodlia s výhodným balením

Ušetrite čas a peniaze s atramentovými náplňami vo výhodnom balení. Úspornejšie a pohodlnejšie ako nákup jedného balenia, čím sa znižujú náklady na stranu a zabezpečuje sa možnosť tlače bez prerušenia.

Späť na začiatok